Kushtetuta - Constitution Alb icon

Kushtetuta - Constitution Alb APK

96 votes, 4.2/5
  • Author:

    Al Droid

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2013-03-13

The description of Kushtetuta - Constitution Alb

English:

This is the offline version of Albanian Constitution, in Albanian and English.

Albanian:

Ky eshte versioni i kushtetutes Shqiptare ne gjuhen shqipe dhe Angleze. Kushtetuta eshte marre nga faqja zyrtare e parlamentit shqiptar dhe sherben si refernce per cdo person.

Ky version offline ju lejon leximin e kushtetues edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.

Show More
Kushtetuta - Constitution Alb APK Version History
Request Kushtetuta - Constitution Alb UpdateRequest Update
Kushtetuta - Constitution Alb 1.2 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-02-05

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Kushtetuta - Constitution Alb 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 29670e9ec2c2ba1006cf0f0b150633f552eb8b33

What's new: - first version

Download APK(2.9 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App