We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
KURANI Shqip icon

KURANI Shqip

0.0.2 for Android

The description of KURANI Shqip

KURANI:
-Me Përkthim në Shqip
-Transliterim të tekstit Arab me shkronja Shqipe
-KËNDIM automatik i cdo ajeti
-Teksti Arab

Vetëm klikoni një sure dhe nën ajetin e parë klikoni buttonin Play dhe do të fillojë këndimi i të gjitha ajeteve njera pas tjetrës.

Aplikacioni është i disponueshëm edhe për IPHONE/IPAD dhe PC/Laptop
www.KuraniShqip.Com

Show More

KURANI Shqip Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V0.0.2 17.4 MB APK

  KURANI Shqip

  2015-10-12

  KURANI Shqip 0.0.2 (28)

  Update on: 2015-10-12

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 9c602a538930ca42f607711fb5ecf31a2963d037 KURANI Shqip 0.0.2(28) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: c0b17b42ba994910d3991a8c811f4354c8a7dca5

  File Size: 17.4 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App