Kurani Fisnik Shqip me lexim icon

Kurani Fisnik Shqip me lexim APK

378 votes, 4.7/5

The description of Kurani Fisnik Shqip me lexim

Në emër të All-llahut të gjithëmëshirshmit,
Kurani Fisnik i përkthyer në shqip, dhe leximi në shqip, që tani mund ta dëgjoni kuranin në gjuhën shqipe, po ashtu edhe ta lexoni dhe ta kutponi atë...

Vërejtje :
Kur lëshoni dëgjimin e kuranit me zë, duhet të prisni deri sa të shkarkohen e gjithë sureja, e më pas fillon leximi..
Kjo ndodh për shkak se jemi munduar që tua mundësojmë të gjithëve ta kenë atë në celularët e tyre, dhe kjo ishte menyra se si aplikacioni të zë me pak vend, Leximi kuranit bëhet nga interneti, pra për të dëgjuar një sure ju duhet të keni lidhje në rrjetë.

Allahu ju shpërbleft.

Show More
Kurani Fisnik Shqip me lexim APK Version History
Request Kurani Fisnik Shqip me lexim UpdateRequest Update
Kurani Fisnik Shqip me lexim 1.0 for Android 1.5+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 1.5+ (Cupcake, API 3)

Update on: 2015-09-11

Signature: cbb44e0423815c22b35ad0ae78e22177b70a9f1f Kurani Fisnik Shqip me lexim 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: f48ffeed378914a510ac697573e94e3614db1aeb

Download APK(1.8 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App