Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 icon

Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 APK

The description of Kurani Fisnik Shqip me lexim 2

Në emër të All-llahut të gjithëmëshirshmit,
Kurani Fisnik i përkthyer në shqip, dhe leximi në shqip, që tani mund ta dëgjoni kuranin në gjuhën shqipe, po ashtu edhe ta lexoni dhe ta kutponi atë...

Dëgjimi online është i ndalur përshkak të problemeve me serverin, së shpejti do të lëshojmë përsëri..
Kemi nevoj për financa për më shumë na kontaktoni : info@tetovadeveloper.com
Ju Faleminderit për mirëkuptim.Përparsitë:
* Dëgjim online
* Rruaj pozicionin e dëgjimin dhe vazhdo dëgjimin më vonë
* Ndalo rroutllimin e ekranit
* Zmadho dhe Zvoglo shkronjat
* Kërko fjalën
* Dizajn i thjesht dhe i kuptueshëm

Allahu ju shpërbleft.
Show More
Advertisement
Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 APK Version History
Request Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 UpdateRequest Update
Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 2.0 for Android 4.0+ APK Download

Version: 2.0 (2) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-05-21

Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 2.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: 44bb30984c68b621417ce1fd483845c89987e336

Download APK(3.0 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Kurani Fisnik Shqip me lexim 2 Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App