Kur'ani Shqip icon

Kur'ani Shqip APK

232 votes, 4.8/5

The description of Kur'ani Shqip

Kur'ani i përkthyer në gjuhën shqipe nga Sherif Ahmeti, për lexim dhe kuptim më të lehtë dhe të qartë.

Kur'ani Shqip for Android official Trailer

Show More
Kur'ani Shqip APK Version History
Request Kur'ani Shqip UpdateRequest Update
Kur'ani Shqip 1.3 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.3 (12) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-11-08

Signature: 9ff4fa70751420f8340639a770432d2e8df30c8e Kur'ani Shqip 1.3(12) apk safe verified

APK File SHA1: d4b918bc96af1a022eb9f0b0dc38b1196b6be35e

What's new: +Kur'ani Arabisht

Download APK(3.9 MB)

Kur'ani Shqip 1.2 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.2 (10) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-06-10

Signature: 9ff4fa70751420f8340639a770432d2e8df30c8e Kur'ani Shqip 1.2(10) apk safe verified

APK File SHA1: 678753f7af32c39889d5b3bcbbce68a1eb8afc5c

Download APK(3.8 MB)

Kur'ani Shqip 1.1 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.1 (8) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-04-09

Signature: 9ff4fa70751420f8340639a770432d2e8df30c8e Kur'ani Shqip 1.1(8) apk safe verified

APK File SHA1: 710109934df61ca57d5955dc5b1483d2030fbed3

Download APK(2.5 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App