We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Kuizi islam shqip icon

Kuizi islam shqip

1.1 for Android

The description of Kuizi islam shqip

Ky kuiz është bërë me qëllim që ta shtojmë diturinë rreth çeshtjeve të fesë.
Kuzi përmban pesëmbëdhjetë pyetje përgjatë një rundi dhe gjithashtu regjistron rekordin tuaj më të mirë.
Pyetjet janë të kategorizuara duke filluar në fillim nga më të lehtat deri tek disa më të vështira.

*Koha përcakton rekordin më të mirë
*Regjistron rekordin
*Mundësia për të shpërndarë në facebook
Show More

Kuizi islam shqip Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.1 19.0 MB APK

  Kuizi islam shqip

  2016-02-15

  Kuizi islam shqip 1.1 (2)

  Update on: 2016-02-15

  Requires Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signature: 68af2dc6e35a63c9ee5a510d4ef8a2a66a79e977 Kuizi islam shqip 1.1(2) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 5bf2ef51c3a5e1d3c76e257eb0a18ec046c5a1a1

  File Size: 19.0 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App