Kryeministria icon

Kryeministria APK

87 votes, 4.5/5

The description of Kryeministria

Këshilli i Ministrave dhe Zyra e Kryeministrit vijnë më pranë jush përmes Aplikacionit Zyrtar që ju sjell kudo e kurdo të rejat më të fundit, deklaratat për shtyp, foto e video, ju mundëson t’i shkruani drejtpërdrejt Zyrës së Kryeministrit dhe me anë të “Njoftimeve” ju lajmëron në kohë reale për ardhjen e të dhënave më të reja.

The Albanian Prime Minister’s Office come closer to you through the official app which brings you anywhere, anytime the latest news, press releases, photos and videos, allows you to write directly to the Prime Minister's Office and get real time notifications on your smartphone whenever new data is published.

Show More
Kryeministria APK Version History
Request Kryeministria UpdateRequest Update
Kryeministria 1.032 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.032 (4) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-02-02

Signature: 6ba04d8af6fc1dde25dd142c5a9b048f3de92598 Kryeministria 1.032(4) apk safe verified

APK File SHA1: 0b372c1b1644d44e50281da5f7f2e16c5e366f52

Download APK(2.1 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App