We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
KPSS Asistanı icon

KPSS Asistanı

1.0 for Android

The description of KPSS Asistanı

KPSS Asistanı uygulaması Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlanan adayların sınava hazırlık sürecinde planlı ve düzenli çalışmalarını ve çalışmalarını kayıt altına almalarına yardımcı olarak gözlemlemeleri için tasarlanmıştır. İçerdiği özellikler sayesinde diğer ekstra uygulamalara ihtiyaç duymadan birçok takip işlemini KPSS Asistanı uygulaması üzerinden yapabileceklerdir. Uygulama içerisinde yer alan bazı özellikler şöyledir :

Konu Takibi
Bu özellik sayesinde öğrenciler sınav konularını görebilir ve çalışmaları süresince bitirdikleri konuları işaretleyerek o derse ait yüzde kaçlık dilimde konuyu bitirdiklerini görebilir ve kalan zaman içerisinde bitirmeleri gereken konulara daha kolay ve planlı bir şekilde odaklanabilirler.


Kronometre
Kronometre özelliği sıradan bir kronometreden daha fazlasını sunan bir özellik. Çalışmalarını kaydederek günlük, haftalık, aylık çalışma sürelerini kaydederek ilerleyen günlerde ne kadar çalışmaları gerektiğiyle ilgili planlamaları yapmaları için gerekli veriyi görebileceklerdir.

Sınav Sayacı
Sınav sayacı sayesinde sınav tarihini görebilir, bulundukları tarihten sınav gününe kadar kalan süreyi görebilir ve tüm zaman diliminde ne kadarını tamamladığınızı görebilirsiniz.

Haftalık Plan
Haftalık plan özelliği, bir haftalarını planlayabilecekleri bir planlayıcıdır. Yeni çalışma, sınav,ödev, aktivite veya not kaydedebilecekleri bir alan sunan bu özellik sayesinde ayrıca bu aktiviteler için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve istediğiniz zamanda sizi uyarması hatırlatması için bildirimler alabilirsiniz.

Ayrıca ana sayfada yer alan grafiklerle görselleştirilmiş haftalık rapor özelliği sayesinde de o hafta içerisinde kaç adet etkinliğinizin olduğunu derslerin yüzde kaçını tamamladığınızı gösteren grafikler sayesinde çalışmalarınızın durumu hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
Show More

KPSS Asistanı Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App