Korubin icon

Korubin APK

The description of Korubin

Korubin, su sistemleri(her tipte) için kontrol noktalarını otomatize etmek ve yönetmek için dizayn edilmiş olup, kontrol cihazları ve web tabanlı merkezi SCADA yazılımından oluşan tam teşekküllü bir hidroloji sistemidir. Korubin, ilk olarak su sondaj kuyuları için dizayn edilmiştir. Daha sonrasında geliştirilerek, terfi merkezleri, depolar, klorlama istasyonları, isale hatları, klorlama tesisleri, atıksu istasyonları, atıksu rezervuarları, kanalizasyon hatları kontrol noktalarına montaj edilen yeni farklı modelleri de eklenmiştir.

Korubin cihazlarının genel amacı sadece kontrol ve yönetim değildir. Her bir Korubin modeli uygulanacağı noktadaki karşılaşılabilecek durum göz önüne alınarak, en iyi şekilde kullanıcılara hizmet etmek üzere dizayn edilir. Kontrol noktalarında personel bulunmadığı ve personel gidişinin de çok zor olduğu hesaplanarak, alınabilecek tüm veriler doğrudan veya sensörlerler alınır ve kontrol edilebilecek tüm özellikler kontrol edilir. Bütün kontrol noktalarında enerji verimliliği ile ilgili tüm unsurlar düşünülmüştür. Verimlilik ile ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilmesi ve basitçe kullanıcıların anlayabilmesi için çeşitli raporlama ve grafikleme yazılımları sağlanır. Kontrol noktalarındaki cihazların hiçbir insan müdahalesi olmadan yönetilebilmesi ve kendi kendine en iyi ve en optimum şekilde işleyebilmesi, arıza durumunda kendi önlemlerini alabilmesi ve sadece arıza yada özel durumlarda uyarı ve servis personeli talebi yapması ana hedeftir.

Korubin sistemi artık Android Cihazınızda!
Show More

What's new

2017-03-17
Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri.
Advertisement
Korubin APK Version History
Request Korubin UpdateRequest Update
Korubin 1.21.2 for Android 5.0+ APK Download

Version: 1.21.2 (3) for Android 5.0+ (Lollipop, API 21)

Update on: 2017-03-17

Signature: 164d791a709d210f6767cb5dd1a5a80771ecc8ab Korubin 1.21.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 737aa3d6c0e2999daee28c134c4a414a1ed8bec8

What's new: Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri.

Download APK(3.7 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Korubin Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App