KONIK-BKM icon

KONIK-BKM APK

30 votes, 3.1/5

The description of KONIK-BKM

REGULAMIN DOŁADOWANIA BIAŁOSTOCKIEJ KARTY MIEJSKIEJ
POPRZEZ OPROGRAMOWANIE „Konik” NFC4Mobile S.A.

§ 1
Usługa doładowania karty przez aplikację mobilną w oparciu o serwis internetowy Konik.org
1. NFC4Mobile, w porozumieniu z BKM, świadczy usługę doładowania w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
2. Dostępnymi formami płatności za doładowanie są przelewy bankowe, płatności kartą, przelewy z systemów płatności np. PayU .

§ 2
Warunki zawierania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną
1. Zawarcie Umowy odbywa się wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Konik firmy NFC4Mobile .

2. Zawarcie Umowy nie jest możliwe w przypadku braku potwierdzenia przez Usługobiorcę zapoznania się i akceptacji Regulaminu.
§ 3
Realizacja usługi za pomocą aplikacji mobilnej
1. Warunkiem realizacji usługi przeniesienia są:
 rejestracja e-karty Usługobiorcy w aplikacji Konik;
 odczyt aktualnego stanu karty;
 zapłata za doładowanie;
 wpływ środków za zakupiony bilet na konto rozliczeniowe Usługodawcy lub informacja o blokadzie środków przez operatora płatności z podaniem w tytule przelewu kodu transakcji uzyskanego od operatora płatności.
Całość operacji opisana w załączniku nr 1. do niniejszego regulaminu: „ Instrukcja Konik BKM”
2. Usługa przeniesienia zakupionego biletu udostępniona zostanie w ciągu kilku minut od zarejestrowania płatności w systemie. Wpływ środków na konto rozliczeniowe NFC4Mobile potwierdzone zostanie informacją przesłaną na adres poczty elektronicznej Usługobiorcy.
3. Jednym doładowaniem można dokonać zakupu jednego biletu okresowego na kartę wskazaną przez Usługobiorcę. Zakup następnego biletu lub doładowania dla danej karty, za pomocą aplikacji, jest możliwe dopiero po załadowaniu poprzedniego na kartę.
4. Każde wykonanie usługi doładowania i przeniesienia może zostać potwierdzone w postaci odpowiedniego dokumentu, na podstawie informacji elektronicznej wysłanej na adres [email protected] .
5. W celu otrzymania faktury VAT za bilet zakupiony w ramach doładowania, Usługobiorca powinien w terminie 7 dni od momentu dokonania usługi przeniesienia zgłosić elektronicznie do Usługodawcy żądanie takiego dokumentu na adres [email protected] wskazując login i ID karty, która została doładowana oraz dane osoby/podmiotu na jaki ma być wystawiona faktura (Nazwa, adres, NIP).
6. Z chwilą podania danych osobowych Usługobiorca wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie podanych danych osobowych w zbiorze danych osobowych Bilety Imienne. Dane są przetwarzane wyłącznie do realizacji doładowania. Dodatkowo zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami:
 administratorem danych przekazanych w wyniku korzystania z aplikacji jest NFC4Mobile S.A.,
 dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług oferowanych przez aplikację Konik i związanych z nim promocjom, systemem lojalnościowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
 Usługobiorca posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Show More
KONIK-BKM APK Version History
Request KONIK-BKM UpdateRequest Update
KONIK-BKM 1.0 for Android 4.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

Update on: 2016-10-25

Signature: e7ba6eb608335883acba817b605e077f719a7378 KONIK-BKM 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 5e83f91dc6cfa2a59a45ce483c59714a40ca5e4a

What's new: Aplikacja umożliwia doładowywania portmonetki oraz zakup kontraktów( More...

Download APK(3.3 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App