We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Kongres PR 2016 icon

Kongres PR 2016

1.0 for Android

The description of Kongres PR 2016

W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Rzeszowie, odbędzie się Kongres Profesjonalistów Public Relations, w którym corocznie uczestniczy ponad 200 osób.

Jego organizatorami są Newsline sp. z o.o. oraz Ideo sp. z o.o. Kongres skierowany jest zarówno do ekspertów, specjalistów, ale także do osób, które dopiero rozpoczynają swoją pracę w branży PR.

Głównym tematem najbliższego wydarzenia będą relacje z mediami i promocja wydarzeń. Warto w tym miejscu zauważyć, iż aby organizowany projekt odniósł sukces, niezbędna jest nie tylko jego profesjonalna organizacja, ale także odpowiednia komunikacja. Konieczne jest przy tym poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, bo tylko to co pozwala nam się wyróżnić, może wzmocnić oczekiwane efekty. Czasem trzeba przyjrzeć się także tym, którzy z sukcesem realizowali różne projekty i kampanie – warto korzystać z dobrych doświadczeń. Elementem promocji wydarzeń są też relacje z mediami lokalnymi lub ogólnopolskimi. Niestety z tym bywa różnie, o czym będzie mowa podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations.

Show More

Kongres PR 2016 1.0 Update

2016-05-16
Dodana możliwość oceny prelekcji

Kongres PR 2016 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App