We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Konferencja S&T SAMBA 2019 icon

Konferencja S&T SAMBA 2019

1.17.3 for Android

The description of Konferencja S&T SAMBA 2019

12-13 czerwca na Zamku w Baranowie Sandomierskim i w Stalowej Woli ma miejsce XXXVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, czyli największe wydarzenie polskiej społeczności Klientów S&T i Infor.

Już od ponad 20 lat te spotkania prowadzą uczestników przez aktualizacje systemów do nowej wersji, przez zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie, przez nowe technologie i perspektywy rozwoju systemów ERP – a także przez zawiłości codziennej pracy z systemem. Program konferencji obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u partnera konferencji.

Aplikacja mobilna MKonferencja służy do informowania uczestników o wszystkim, co wiąże się z wydarzeniem, jak miejsce, czas, dojazd, hotel, agenda, prelegenci, itd. Możliwość błyskawicznego umawiania się na spotkania, a także powiadamiania uczestników poprzez tzw. Push Notifications pozwala sprawnie informować o zmianach w agendzie czy ciekawych wydarzeniach.
Show More

Konferencja S&T SAMBA 2019 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
More From Mobile Madness Sp. z o.o.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App