KOMPLEKSI KALAJA icon

KOMPLEKSI KALAJA APK

The description of KOMPLEKSI KALAJA

Ofrojmë një shumëllojshmëri gatimesh dhe pijesh që i përshtaten çdo nevoje dhe çdo mundësie.

Ne mund të organizojmë çdo gjë, që nga muzika live, e bukur dhe e gëzueshme festive deri tek gjërat e vogla, për ta bërë ditën tuaj speciale ashtu siç ju e dëshironi.

Shpesh kemi të ftuar këngëtarë shumë të njohur dhe humoristë që të krijojmë tek ju një atmosferë tepër të këndshme, të gëzueshme dhe miqësore.

Hapësira e madhe që ne kemi ju jep mundësinë të kërceni e të vallëzoni sipas dëshirës për të shprehur gëzimet tuaja familjare.

info: 0682098176

Show More
Advertisement
KOMPLEKSI KALAJA APK Version History
Request KOMPLEKSI KALAJA UpdateRequest Update
KOMPLEKSI KALAJA 0.1 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 0.1 (1458132873) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-04-14

Signature: 943bc6e0827f09b050b02830685a76734e566168 KOMPLEKSI KALAJA 0.1(1458132873) apk safe verified

APK File SHA1: d3e434efc7c6dd3a3c6f94d0670868762f315b84

Download APK(6.3 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App