We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Koçum Benim icon

Koçum Benim

1.2 for Android

The description of Koçum Benim

Sorunu bulalım?
Sınavlara hazırlanan sevgili dostum. Bildiğin gibi sınav, belirli zaman dilimleri arasında, sorumlu olunan bilgileri öğrenmeyi, ardından da bu bilgilerden sınanmayı gerektiren bir süreçtir. Hepimizin deneyimlediği gibi sınav sürecini başarılı atlatabilmenin ön koşulu düzenli ve planlı ders çalışma alışkanlığı kazanmaktır. Yani süreci planlayabilmektir.
Maalesef bu süreç planlama işinde başarılı olamayan arkadaşlarımız, başarısızlık duygusunu tatmak zorunda kalmaktadırlar. Ama daha kötüsü sosyal hayattan kopmakta, mutsuz bireyler haline gelmektedirler.
Gerçekler ve öneriler.
Anlaşılabilir olması açısında şu şeklide açıklayalım. Matematik-Fizik-Kimya-Biyoloji dörtlüsünden sorumlu olunan YKS sınavına hazırlanıyor olduğunu varsayalım. 4 ayrı ders ve bu derslerin alt konularının tamamından sorumlusun. Diyelim ki Matematik dersinden eksiğin Fizik dersine oranla daha fazla, Biyoloji konusunda neredeyse sıfırsın, Kimyadan da az çok soru yapıyorsun. Nasıl bir günlük ders çalışma planı hazırladın? İşte kastettiğim süreç planlama işi bu. Ancak bu sorunu kendin gibi çözmek zorundasın. Yani internetten bulduğun bir çalışma takvimi sana uymayacaktır. Çünkü senin ihtiyaçların diğer 2 milyon arkadaşınkinden farklı olacaktır. Sana çözümü söyleyeyim mi? Hemen okulundaki rehber öğretmenden sana ders çalışma planı hazırlamasını isteyeceksin. Öğretmen sana tamamen senin ihtiyaçlarını karşılayacak bir çalışma planı hazırlayacak ardından da tüm işini gücünü bırakıp her gün bu plana uyup uymadığını kontrol edecek. Gerekiyorsa planı revize edecek. Ülkemizde her 430 öğrenciye bir rehber öğretmen düştüğü düşünüldüğünde bunun neredeyse imkansız olacağı açık. Yada bir yaşam koçu tutup onunla 24 saat beraber yaşamayı tercih edebilirsin.
KoçumBenim.TV ve onun biricik dedesisin işi ne?
Şimdi, bu yazıyı buraya kadar okuduysan hayatında gerçekten bir şeylerin değişmesini istiyorsun demektir. O yüzden ne yaptığımızı anlatayım. Bilge Teke adlı bir karakterimiz var. Bu tonton bilge dedemiz senin sınav sürecinde nelere ihtiyaç duyabileceğini bilmekte. Bu dedemiz, sen istersen eğer önce senin hakkında mevcut durum analizi yapacak, sürecin neresindesin, neye ne kadar ihtiyacın var tespit edecek. Sonra sana ulaşılabilir günlük hedefler verecek. Gün sonunda yaptıklarını ona bildirdiğinde, değişen koşullara göre dedemiz yeniden bir planlama yapacak ve sana yeni görevler verecek. Yani sen yatağına başını koyduğunda yarın neye çalışman gerektiğini düşünmene gerek kalmayacak. Dedemiz senin için en doğru planı yapacak. Sen görevlerini yaptığında gün içindeki geri kalan zamanda özgürce sosyal hayatına dönebileceksin.
Bilge teke, alanında uzman 10 Branş ve 2 Rehber öğretmen danışmanlığında tasarlandı. Bilge Teke, bir çetele programı değildir. Konu anlatım programı değildir. Soru çözme programı değildir. Bilge Teke sana her gün neye çalışman gerektiğini hesaplayan güçlü bir sanal zekâ yazılımıdır.
Şimdi ne zaman neye çalışmam gerektiği söyleyecek bir yapıdan mı söz ediyorsun diyeceksin. Kesinlikle evet.
Show More

Koçum Benim 1.2 Update

2018-01-23
*Kararlı çalışan ilk sürüm
*Hataların çoğu giderildi
*Web ile %100 uyumlu

Koçum Benim Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.2 501.5 KB APK

  Koçum Benim

  2018-01-23

  Koçum Benim 1.2 (3)

  Update on: 2018-01-23

  Requires Android: Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

  Signature: 534370d981768b50ed03b4bce53cd8196c0fac71 Koçum Benim 1.2(3) safe verified

  Screen DPI: 160-480dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 1cffcfb9f59340980e9cd0297e792a6eb30d2a41

  File Size: 501.5 KB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App