Kelime Bul-Free icon

Kelime Bul-Free APK

The description of Kelime Bul-Free

Oyun Nasıl Oynanır?

Menü dört, beş veya altı harf seçeneklerinden bir tanesine tıklayın, sonra ekrana gelen harflerin hepsini kullanarak harflere tıklayarak anlamlı bir kelime oluşturmaya çalışın. Kelime mevcutsa sonraki kelime için otomatik yeni harfler ekrana gelir.
• Dört harf oyununda dört harfli kelime oluşturmalısınız.
• Beş harf oyununda beş harfli kelime oluşturmalısınız.1
• Altı harf oyununda altı harfli kelime oluşturmalısınız.

Amacınız hızlı bir şekilde istenilen kelimeyi bulmanızdır. Bulduğunuz her kelime için size ekstra süre bonusu eklenir. Yani bildikçe rekora koşma şansınızı artırır.

Ana Menü Tanıtım

Ana 4,5 veya 6 harfe tıklayarak isteğiniz sayıda harf ile oyun başlatabilirsiniz.
Oyun Profili butonuna tıklayarak Google Play Games servislerini oturum açıp kapatabilirsiniz. Bu ekranda ayrıca başarılarınızın ilerleme durumu ve en iyilere göz atabilir ve sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

Oyun Oynama Ekranı Tanıtım

Oyunu oynama ekranında yerleşik harfler vardır, siz kare içindeki harflere tıkladığınız, tıkladığınız harf sıra ile boş olan dairelere yerleşir.
Kare içindeki harf tıkladığınızda kare içindeki harf pasif ve tıklanamaz duruma gelir. Sil butonu ile tüm harfleri silebilir veya daire içinde harfe tıklayarak olan harf silebilirsiniz.

Oyun Sonuç Ekranı

Bu ekranda en son yapamadığınız kelimeyi, skorunuz, rekorunuzu kırıp kıramadığınızı,en iyileri ve sıralamanızı görebilirsiniz.
Ayrıca "yapamadıkların" butonu tıklayarak yapamadıklarınızı; "yaptıkların" butonu tıklayarak yaptıklarınızı görebilirsiniz ve ayrıca sözlüğü açma başarısını yakaladıysanız bunların anlamlarını görebilirsiniz.

Oyun Hakkında

Oyun Google Play Games servisleri kullanılmaktadır. Ayarlardan bu servisleri açarsanız, bu servislerin sağladığı servisleri kullanabilirsiniz.
Bu servisler oyunu oynayan herkes ile skorunuz karşılaştırabilir ve en iyileri görebilirsiniz. Ayrıca oyun başarılarınızı tamamlayıp ayrıcalık elde edebilirsiniz.
Bu Servisleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Oyun gelir kaynağı reklamlardır, oyunda belli yerlerde reklamlar çıkmaktadır, reklam görmek istemiyorsanız, menüden reklamları kaldırabilirsiniz.
Show More

What's new

2016-04-07
Oyun ekranı değişitirildi.
Advertisement
Kelime Bul-Free APK Version History
Request Kelime Bul-Free UpdateRequest Update
Kelime Bul-Free 1.0 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0 (2) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-04-07

Signature: 7f6b3f53fb5ad3ed847c274bdd95fb2e0de41794 Kelime Bul-Free 1.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: 4d7d79c0ef6be67ef923b74e33acc91b76e281de

What's new: Oyun ekranı değişitirildi.

Download APK(4.3 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App