We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Keşf-i Konya icon

Keşf-i Konya

1.2 for Android

The description of Keşf-i Konya

Keşf-i KONYA, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen lokasyon tabanlı tarih, kültür ve turizm uygulamasıdır. Bu uygulamayla, kullanıcıların şehri, bilinçli bir şekilde gezmesi, kültürel miras hakkında bilgi sahibi olması ve animasyon rehber sayesinde şehirde kaliteli zaman geçirmesi hedeflenmektedir.
Kullanıcılar, bulundukları konumda etrafındaki tarihi mekanları görebilir. Mekanların tarihi bilgilerine, resimlerine ve 360 derece panoromik görüntülerine bakabilirler. Ayrıca bu mekanlara yol tarif i alabilirler.
Kullanıcılar, Konya Şehitlik müzesinde ve Konyanüma panoroma müzesinde, tara keşfet bölümünden animasyon rehbere ulaşabilirler. Böylelikle daha keyifli bir ziyaret gerçekleştirebilirler. Konya şehitlik müzesinde bulunan, minyatür bölümündeki, dönem tabelalarına, mobil uygulaması açık olan telefoların tutulması yeterli olacaktır. Ayrıca Konyanüma müzesinde Hz. Mevla’nın hayatını konu edinen tablolarda da animasyonlu rehberimiz sizlere hizmet vermektedir.
Keşf-i Konya uygulaması ile Konyanın tarihini keyifli bir şekilde keşfedebilirsiniz.
Show More

Keşf-i Konya Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Keşf-i Konya
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App