Katundar Detektor icon

Katundar Detektor APK

  • Author:

    Clanbird Apps

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2015-03-06

The description of Katundar Detektor

KY APLIKACION ËSHTË VETËM PËR SHAKA
- Gjella me kripe e kripa me karar. Kujdes me ofendimet, ky aplikacion eshte vetem per shaka prandaj mos e teproni me miqte tuaj.

Ky aplikacion nuk ka per qellim ofendimin apo diskriminimim e askujt , thjesht te beni shaka me miqt tuaj.

SI FUNKSIONON:
Mbani te shtypur rrethin tregues derisa u shfaqet një dritare tjeter ku ju mund te zgjedhni vlerat Manuale apo Automatike.
Nese ju zgjedhni Manual, vleren e perqindjes e caktoni ju, ndersa nese vendosni Automatik, atëher aplikacioni gjeneron vlera te rastesishme (Random).
Pas kesaj i drejtoheni mikut tuaj te vendose gishtin tregues mbi foton ku tregohen shenjat e gishtit, dhe te pritni derisa te kryhet "SKANIMI I GISHTIT"

MOS E TEPRONI ME SHAKA
Show More
Advertisement
Katundar Detektor APK Version History
Request Katundar Detektor UpdateRequest Update
Katundar Detektor 1.2 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-01-24

Signature: 3e3c3fb8a02f5eb312d57f63771ce881f0718138 Katundar Detektor 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 3fa265989536c1e83a68aad23e5feb53d4ecde39

Download APK(2.9 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Katundar Detektor Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Download
APKPure App