Karta Turysty Tourist Card icon

Karta Turysty Tourist Card

1.2 for Android

The description of Karta Turysty Tourist Card

Karta Turysty to program korzyści i ułatwień przygotowany specjalnie dla Turystów i Podróżnych, aby mogli w prosty i szybki sposób podróżować, zwiedzać i aktywnie wypoczywać, a jednocześnie cieszyć się z otrzymanych zniżek i rabatami. To niepowtarzalna okazja pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze.

Karta Turysty zapewnia wstęp wolny lub zniżki w muzeach, obiektach kultury, hotelach, restauracjach, komunikacji miejskiej i innych atrakcjach turystycznych – łącznie kilka tysięcy punktów! Z Kartą Turysty zapłacisz ponad 50% mniej! To kumulacja oszczędności!

Dzięki aplikacji korzystasz z wygody i niezależności:
- W jednym miejscu sprawdzisz jakie zniżki otrzymasz w miejscowości w której jesteś lub do której się wybierasz.
- Zakupisz Kartę w dowolnym czasie, 24 godziny na dobę, płacąc za nią ze swojego indywidualnego konta w aplikacji Karta Turysty.
- Otrzymasz Kartę Turysty w postaci elektronicznej na telefon lub smartfon - bez zamawiania, konieczności odbioru i wysyłki. Kartę będziesz miał zawsze przy sobie.

Karta Turysty jest imienna, działa za okazaniem i ewentualnym zatwierdzeniem kodu. W zależności od miejsca w którym obowiązuje, Karta Turysty upoważnia do zniżek w określonych punktach i w różnej wysokości.
Ceny i rodzaje oferowanej Karty Turysty także są zróżnicowane - wszystko po to, abyś mógł wybrać tą która najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom i potrzebom.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App