Kartářky Plus icon

Kartářky Plus

1.0 for Android

The description of Kartářky Plus

Výklad karet je již odedávna pomocníkem při rozhodování se, řešení problémů, hledání lásky-partnera. Dnes je možné rychlé spojení se s kartářkou či věštcem i bez přímého osobního setkání, tedy po telefonu, což má svoje výhody. Kartářka nebo věštec, především ti schopní a vybraní, mají schopnosti jasnozřivosti, vnímání energií, nacítění se. Tak jak můžete telefonovat z jednoho konce republiky na druhý, tak i kartářka se s Vámi dokáže spojit, napojit se na Vás. Proto je možný výklad karet přes telefon - ten už je jen komunikačním prostředkem.

Náš tým je tu pro Vás 24 hodin denně od pondělí do neděle! Na věštecké lince mluvíte s vybranými kartářkami a věštci, jsou ochotni Vás vyslechnout, naslouchat Vašim přáním a pomoci Vám jít lepší cestou. Každý z nich má pro Vás navíc kromě svých kartářských schopností bonus - někdo je schopný také v astrologii, někdo v numerologii, někdo v energiích a jiných schopnostech.

Naším cílem je být Vám první pomocí při zorientování se v nastalé životní situaci, a to díky našim vybraným kartářkám a věštcům. Ti jsou tu pro Vás střídavě po celých 24 hodin, aby Vám naslouchali a Vy se jim mohli s maximální důvěrou svěřit.
Show More
Advertisement
Similar to Kartářky Plus
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Kartářky Plus Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App