Kalkulatori Shtatzënis icon

Kalkulatori Shtatzënis APK

  • Author:

    om3trix

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2012-12-09

The description of Kalkulatori Shtatzënis

Kalkulatori Shtatzënis ju mundëson që të llogaritni datën kurë ka ndodhur shtatzënia, datën e lindjes së fëmijës suaj, moshën e frytit , kur përfundon tremujori i parë dhe i dytë.
Poashtu ky aplikacion për ata që dëshirojnë të kenë fëmijë ju mundëson të kalkuloni dhe të dini se cilat janë ditët më të fertile
Show More
Advertisement
Kalkulatori Shtatzënis APK Version History
Request Kalkulatori Shtatzënis UpdateRequest Update
Kalkulatori Shtatzënis 1.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-02-04

Signature: 78f4acdd4b0406f2df4ee3d106e63f4bfcbc8b9a Kalkulatori Shtatzënis 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 2abbd594cc9dc7fe9b15afa44efab22b32fabfd4

Download APK(532.0 KB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Kalkulatori Shtatzënis Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App