Kalkulator Metabolizmu icon

Kalkulator Metabolizmu APK

The description of Kalkulator Metabolizmu

Aplikacja ma za zadanie obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne tak aby nie traciła ani nie przybierała na wadze.

Program wykorzystuje szereg pytań do tego aby określić jak najbardziej zbliżone zapotrzebowanie energetyczne naszego organizmu.

Dzieli się na dwie grupy: mężczyzn i kobiety. Każda z płci wymaga innych obliczeń, dlatego ten program pozwoli Ci na uzyskanie realnego wyniku.

Algorytm obliczający wykorzystują dietetycy. Dlatego możesz się cieszyć kieszonkowym kalkulatorem kalorii.

Proszę wziąć pod uwagę fakt, że z każdą zmianą wagi, Twoje zapotrzebowanie będzie różne od poprzedniego. Dlatego po zauważeniu zmiany wagi swojego ciała proszę o wykonanie obliczenia ponownie aby wyznaczyć sobie nowe wytyczne.

Zasada jest prosta:
Program prosi o wprowadzenie wagi, wzrostu oraz wieku a następnie zadaje krótkie pytania na które odpowiadamy. Następnie na samym końcu generuje liczbę kalorii, która potrzebna jest do tego aby organizm nie przybierał ani nie tracił na wadze.

Jeżeli chcesz stracić na wadze wystarczy odjąć kalorie od tej wartości (przykładowo: -100kCAL) a następnie sprawdzać reakcję własnego ciała.

Jeżeli chcesz przybrać na wadze, analogicznie wystarczy wykonać krok jak wyżej, tylko dodać kalorie, czyli +100kCAL. Również proszę sprawdzać reakcję własnego ciała.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App