We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Kalendari Namazeve icon

Kalendari Namazeve

1.0 for Android

The description of Kalendari Namazeve

Kalendari namazeve është i bazuar ne oraret zyrtare te Komunitetit Musliman.
Oraret agimi, lindja diellit, dreka, ikindia, akshami dhe jacia jan automatikisht te llogaritura nga qytetet perkatëse.
Gjithashtu kemi integruar edhe oraret e muajit të Ramazanit (syfyri dhe iftari)
Ju lutemi shperndani aplikacionin që të perfitojme të gjithë.
Show More

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App