We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
JURISTI icon

JURISTI

2.28.16 for Android

The description of JURISTI

Aplikacion që ka të inkorporuar webfaqen www.juristi.info ku mund te gjeni të gjitha informacionet që kanë të bëjnë me profesionin e juristit. Këtu mund te gjeni shkrime të përditshme që lidhën me drejtësinë vendore dhe ndërkombëtare, punime shkencore të juristeve të rinj, konkurse pune për jurist, informacione të zgjeruara lidhur me institucionet e drejtësisë në vend, materiale juridike nga fusha e të drejtës civile, penale, administrative, ekonomike, ndërkombëtare, etj..
Show More

JURISTI Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to JURISTI
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App