We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Jetd Seller icon

Jetd Seller

1.1.1 for Android

The description of Jetd Seller

JETD, Alıcıların satın alma güçlerini birleştirerek Satıcıların karşısına çıkabilmelerine imkan veren, Satıcıların, potansiyel alıcı sayısına göre öneriler yapabildikleri, fiyat dengesine odaklı bir alışveriş uygulamasıdır. Ürün bazında değil doğrudan satıcı bazında anlaşmalar yapmaya odaklanmıştır.

Bu uygulama üzerinde satış yapabilmek için JETD Seller mobil uygulamasına sahip olmak ve JETD platformu tarafından onaylanmış olmak gerekmektedir. JETD Seller, JETD mobil uygulamasının satıcılara ilişkin modülüdür.

Satıcılar JETD Seller ile, JETD kullanıcılarına yönelik anlaşma, ürün ve kampanya önerilerinde bulunabilirler. Onaylanan anlaşma, ürün ve kampanyalar JETD mobil uygulamasında kullanıcılara sunulur.

JETD Seller uygulaması kullanan satıcılar kullanıcılar ile QR kod ile eşleşmektedir. Örneğin herhangi bir JETD kullanıcısı JETD Seller olmuş bir satıcıdan alışveriş yaptığında, kendi kullandığı alıcıya özel uygulamayı satıcının kullandığı satıcıya özel JETD Seller uygulaması ile eşleştirerek işlem ve ödemesini gerçekleştirmektedir.

— Satıcılar, JETD Seller uygulaması içinde ödeme alabilmekte, yapılan işlemleri takip edip raporlayabilmektedir. Satıcılar kullanıcıların kendileri hakkında yaptıkları değerlendirme ve yorumları da takip edebilmektedir.

— Satışlara ilişkin ödeme işlemleri uygulama içi ve uygulama dışı seçeneklerle gerçekleştirilmektedir. Satıcılar uygulama içinde kredi kartları ile veya JETD hesaplarına bakiye transferi ile ödeme alabilirler. Uygulama dışı ödeme tercih edilmesi durumunda da satıcıya ait doğrudan ödeme yöntemlerinden kredi kartı, nakit vb bir seçenekle ödeme alınabilmektedir. Alıcı ve Satıcılar uygulama üzerinde QR kod ile eşleştirilerek işlemler tamamlanmaktadır.

— Uygulamayı kullanan satıcılar, JETD platformunda alıcı modülünü de indirebilir ve sunulan avantajlardan faydalanabilirler. JETD onay sürecinden geçmeleri durumunda platformun Aracı modülünü de kullanabilirler.

JETD platformuna ilişkin her türlü bilgi ve soru için www.jetd.com adresini inceleyebilir, ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Show More

Additional Information

Advertisement
More From Manga Bilişim
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App