We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Janusz i Miliony Monet Quiz icon

Janusz i Miliony Monet Quiz

0.1 for Android

The description of Janusz i Miliony Monet Quiz

Łooo... Panie... To się jeszcze zateguje. Niesamowity Janusz w niesamowitym quizie. Podaruj sobie odrobinę luksusu i zagraj o naprawdę wielkie piniondze. Bo u nas roboty nima, a żyć trza. Niech Somsiad pozazdrości. Pjoter niech się uczy. Teleturniej taki jak w telewizorze.

Janusz i Miliony Monet Quiz to darmowa gra, w której otrzymujesz punkty za prawidłowe odpowiedzi, a za negatywne są odejmowane. Rodzaje pytań to:

- jednokrotnego i wielokrotnego wyboru;
- z czasem i bez;
- z obrazkami i bez;
- insze.

Porównuj wyniki z Somsiadem oraz zbieraj achievementy.


Kierowniku, zawsze możesz poratować przesyłając pytania i odpowiedzi na nasz adres. Wysoce prawdopodobne, że zobaczysz je później w grze.

Wkrótce nowe pytania i kolejne elementy. Stay tuned.


Gra ma wydźwięk humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić. Błędy ortograficzne i stylistyczne są celowe. Dowcipy są na poziomie.

Kiedyś to lepsze gry mobilne robili, ale i tak czekamy na Wasz feedback odnośnie Janusz i Miliony Monet Quiz pod adresem info@noblecatgames.com. Pozdrawiamy.


Prosimy pobrać tą aplikacje bezpośrednio z Google Play aby wesprzeć twórców wydających darmowe gry. Opublikowana gra zawiera reklamy spersonalizowane oraz zakupy wewnątrz aplikacji. Dane zapisywane są lokalnie, więc po odinstalowaniu utracisz zapis z gry. Wyniki pozostaną w tabeli rekordów. Gra w polskiej wersji językowej, stworzona przez polskich twórców.

Wraz ze ściągnięciem gry, akceptujesz politykę prywatności i warunki dostępne na https://noblecatgames.com/index.php/kontakt.
Show More

Janusz i Miliony Monet Quiz Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App