We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
IV Kongres Onkologii Polskiej icon

IV Kongres Onkologii Polskiej

1.0 for Android

The description of IV Kongres Onkologii Polskiej

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów IV Kongresu Onkologii Polskiej serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy onkologów, lekarzy innych specjalności i przedstawicieli dziedzin związanych z onkologią, a także pielęgniarki i studentów medycyny zainteresowanych tematyką onkologiczną do udziału w obradach Kongresu, który odbędzie się w dniach 12–15 października 2016 roku w Łodzi.

Organizatorami IV Kongresu Onkologii Polskiej jest Polskie Towarzystwo Onkologiczne będące zarazem Głównym Patronem Naukowym. Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprosiło do współorganizacji tego przedsięwzięcia także inne towarzystwa naukowe oraz organizacje pacjentów związane z onkologią, co gwarantuje interdyscyplinarny charakter Kongresu.

Kongres Onkologii Polskiej jest ważnym naukowym wydarzeniem dla środowiska onkologicznego w Polsce. Grono zaproszonych ekspertów to wybitni specjaliści w dziedzinie onkologii w Polsce oraz na świecie. Kongres jest imprezą cykliczną i odbywa się co cztery lata. Ostatni raz odbył się w 2012 roku we Wrocławiu.

Organizatorzy IV Kongresu Onkologii Polskiej zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby to naukowo-integracyjne spotkanie spełniło Państwa oczekiwania. Do zobaczenia w Łodzi!

Show More

IV Kongres Onkologii Polskiej 1.0 Update

2016-10-08
Aktualizacja informacji o Kongresie.

IV Kongres Onkologii Polskiej Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App