ITisART icon

ITisART APK

2 votes, 3.0/5

The description of ITisART

Vector Bilgi Teknolojileri tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve IT sektörü için bir gelenek haline gelen “ICT Smart Update” etkinliği bu yıl, 26 Mayıs Salı günü Sakıp Sabancı Müzesi’nde The Seed gösteri alanında Hitachi’nin ana sponsorluğunda ve ünlü yazar, seslendirme sanatçısı Yekta KOPAN’ın sunumunda 'IT is Art' konsepti ile gerçekleştiriliyor.

Geleceğe yön veren, birbirinden değerli yerel ve küresel teknoloji şirketlerinin temsilcileri, kamu sektörünün önemli oyuncuları ve ülkemiz ekonomisine katma değer üreten yerel ve çok uluslu elit şirketlerin yöneticileri ICT SMART UPDATE çatısı altında bir araya gelerek, gelişmeleri aktarma ve birebir görüşme yapma imkânı bulmaktadırlar.

Konsepti itibariyle her yıl sadece sınırlı sayıda ve seçilmiş katılımcılarla gerçekleştirilen üst düzey bir etkinlik olan ICT Smart Update ile elit misafirlerin vakitlerini en verimli şekilde değerlendirip, tespit ve teorilerini muhataplarına aktarabilmelerini ve ihtiyaçlarına yönelik çözümleri doğru kanallar üzerinden alabilmelerini amaçlamaktadır.

Bilgi Teknolojileri sektörüne globalde ve ülkemizde yön veren kuruluşlar arasında yer alan Zebra ve Avnet’In altın sponsorluk, Panasonic,Wavelink ,Altis ve Mantis’In gümüş sponsorluk gerçekleştirdiği etkinlikte, Samsung ise piyasaya yeni sürdüğü ürünler ile hediye çekilişlerine sponsor olmaktadır.

IT Is art konspetinde gerçekleştirilen etkinlik sektörün önemli STK’ları ve kuruluşlarının gücünü de arkasına almaktadır. Mobil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Prof. Dr. Sayın Kerim Alkın’ ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği etkinliği, Bilişim Teknolojileri Derneği, Türk-Amerikan İş Adamları Derneği ve Turkiye’nin en iyi iş verenlerini belirleyen Great Place To Work' entisüsü desteklemektedir.

Bilgi Teknolojileri sektörüne yönelik yayınlar yapan basın kuruluşlarınıda hazır bulunacağı etkinlik bu yılda birbirinden değerli yöneticileri bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

İstanbul'da Boğaziçi'nin en eski yerleşim yerlerinden Emirgan'da gerçekleşecek etkinlik konsepti ve katılımcıları ile de merak uyandırmaya devam ediyor. Yapılan hazırıklar değerlendirildiğinde, IT sektörünün önemli bir zirvesi balo tadında gerçekleşeceğe benziyor.

ITisART for Android official Trailer

Show More
ITisART APK Version History
Request ITisART UpdateRequest Update
ITisART 100 for Android 1.6+ APK Download

Version: 100 (100) for Android 1.6+ (Donut, API 4)

Update on: 2016-06-26

Signature: e23ab8f61f1c01e6a3ffecec564742ba1c7cee0e ITisART 100(100) apk safe verified

APK File SHA1: 3e0c894d93534f46208e7fcb91c3b9a0c01b2df6

Download APK(7.3 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App