We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis icon

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis

2.0.10 for Android

The description of iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis

Sportovní zprávy, aktuální výsledky, online přenosy i sestřihy z odehraných utkání vám nabízí aplikace iSport. V přehledném a aktraktivním prosředí aplikace snadno získáte přehled o nejdůležitějších událostech a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Na jednom místě najdete aktuality ze všech sportů (fotbal, hokej, tenis, biatlon..) i z ms v hokeji 2018 včetně fotogalerie a videí.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Aplikace navíc nabízí také pohodlný přístup k textovým on-line přenosům z klíčových utkání a sama vás upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové momenty, jako jsou góly nebo červené karty. Upozorňování na on-line přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Live přenosy.

Přístup k většině článků je zdarma. Tištěný deník Sport v elektronické podobě je k dispozici v rámci předplatného. Deník Sport je dostupný v rozšířené verzi předplatného. Nově je také v rámci předplatného v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc, čtvrtletí a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne.
Show More

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis 2.0.10 Update

2018-12-08
Opravy chyb a optimalizace aplikace

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis
More From CZECH NEWS CENTER, a. s.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App