iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis icon

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis

2.0.8 for Android

The description of iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis

Sportovní zprávy, aktuální výsledky, online přenosy i sestřihy z odehraných utkání vám nabízí aplikace iSport. V přehledném a aktraktivním prosředí aplikace snadno získáte přehled o nejdůležitějších událostech a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Na jednom místě najdete aktuality ze všech sportů (fotbal, hokej, tenis, biatlon..) i z ms v hokeji 2018 včetně fotogalerie a videí.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Aplikace navíc nabízí také pohodlný přístup k textovým on-line přenosům z klíčových utkání a sama vás upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové momenty, jako jsou góly nebo červené karty. Upozorňování na on-line přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Live přenosy.

Přístup k většině článků je zdarma. Tištěný deník Sport v elektronické podobě je k dispozici v rámci předplatného. Deník Sport je dostupný v rozšířené verzi předplatného. Nově je také v rámci předplatného v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc, čtvrtletí a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne.
Show More

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis 2.0.8 Update

2018-08-25
• Vylepšeno přehrávání videa
• Přidána podpora zobrazení videa v režimu Picture in Picture pro Android 8
Advertisement
Previous versions
Similar to iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis
Comment Loading...
Ooops! No such content!
iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App