Irem Derici Şarkılar - Dur Yavaş icon

Irem Derici Şarkılar - Dur Yavaş APK

  • Author:

    widyaapps

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-08-08

The description of Irem Derici Şarkılar - Dur Yavaş

Bu uygulama en iyi melodileri sunar, en yeni şarkıların tadını çıkarabilirsiniz ..
Lütfen cep telefonunuzdaki başvuruyu tamamlayın .. tadını çıkarın ..

En iyi şarkılar :

Aşk Eşittir Biz - Aşk Kışlıklarını Giy - Aşk Olsun - Bambaşka Biri - Bana Hiçbir Şey Olmaz - Bensiz Yapamazsın - Bir Miyiz? - Dantel - Değmezsin Ağlamaya - Dur Yavaş - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı - Evlenmene bak - Git - Gittiğinde anladım - Gizli Sevda - İstemez Misin? - Kalbimin Tek Sahibine - Kıymetlim - Nabza Göre Şerbet - Nazende Sevgilim - Nerden Bilecekmiş - Neredesin Sen - Ölürüm O Bakışlarına- Sana İhtiyacım Var- Seni Çok Seviyorum - Sevgi Olsun Taştan Olsun - Suçu Bana Atma - Tektaş - Yıldızlar - Zorun Ne Sevgilim..

İrem Derici (İstanbul Mart 1987 21 doğumlu) bir Türk pop şarkıcısı.

İrem Derici İstanbul'un bir banliyösünde Hulusi Derici ve eşi Jale Ediz kızı olarak 1987 yılında dünyaya geldi. Zaten eski dört yıl o org oynamaya başladı. Okuldan çıkmak Derici İstanbul müzikte MSGSÜ Üniversitesi'nde öğrenim gördükten sonra, ancak, bu çalışmayı kırdı ve Sosyal Bilimler İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde okumaya başladı.

2011 yılında o O Ses Türkiye'nin ilk sezonunda katılmış ve yarı finale çıktı.

Kasım 2012 yılında ilk single "Bensiz Yapamazsın" yayınladı. Onların sonraki single "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı", "Sevgi Olsun Taştan Olsun" (her ikisi de 2013) ve (2014 yılında yayınlanmıştır) "Ne Zorun Sevgilim" Üst Türkçe 20 birinciliği ulaştı..
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App