iRapor Free Deneme Sürümü icon

iRapor Free Deneme Sürümü APK

The description of iRapor Free Deneme Sürümü

iRapora kayıt yaptıktan sonra ayarlardan logo ve adres kısımlarını raporların düzgün yapılabilmesi için lütfen mutlaka doldurunuz.
Deneme sürümü sadece uygulama ile nasıl bir deneyim yaşayacağınızı görmeniz için çok kısıtlı olarak tasarlanmıştır.Uygulamayı tüm özellikleri ve yeni güncellemeleri ile kullanmak ve uygulamanın gelişimine katkıda bulunmak için lütfen uygulamanın ücretli versiyonunu satın alınız.Almış olduğunuz her uygulama iRaporun gelişimine katkıdır.
Not: Bilgisizlikten yapılan olumsuz eleştirileri gözardı ediniz.
İLK 1000 İRAPOR PLUS ÜCRETLİ KULLANICI SAYISINA ULAŞTIĞIMIZDA SİZLERE TAMAMEN ÜCRETSİZ SUNACAĞIMIZ YENİLİKLER;
-SAHA GÖZETİM RAPORLAMASINDA TEK SEFERDE ÇOK FOTOĞRAFLI RAPORLAMA ÖZELLİĞİ.
-SAHA KONTROL YANİ CHECK LİST RAPORLAMADA YİNE SİZDEN ALACAĞIMIZ LİSTELER DOĞRULTUSUNDA YENİ LİSTELER.
-FİRMA REHBERİ VE ÇEŞİTLİ NOKTALARDA EXTRA EKLENTİLER
-KULLANCILAR ARASI MESAJLAŞMA VE PAYLAŞIM
-YAPILAN TAVSİYE ÖNERİ DEFTERLERİNİN FOTOĞRAFINI ÇEKEREK RAPORLAMA ÖZELLİĞİ.
SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ...

iRapor Android uygulaması iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının işini kolaylaştıran, zamandan tasarruf yapmasını sağlayan rakibi eşi ve benzeri olmayan web sayfası üzerinden değil tamamen cihaz üzerinden çalışabilen ve internet olmadan da kullanılabilen mobil uygulamadır.
Uygulama ile firmaları , şubeleri ve kişileri çeşitli bilgiler ile kayıt altına alıp firma takibi yapabilirsiniz.Uygulama ile 300 maddelik hazır kontrol listesi ile kontrol listesi yapıp seçilen firmalara ve eposta adreslerine pdf formatında eposta gönderebilirsiniz.
Uygulamanın bir diğer önemli özelliği fotoğraflı saha gözetim raporu hazırlama dır ,bu özellik ile ister hazır çekilmiş fotoğrafları galeriden çekip ister direk kameradan fotoğraf çekerek sonrasında çekilen fotoğrafın altına tavsiye ve önerilerinizi yazarak son olarak da uygulama içinde kayıtlı olan tüm yasal mevzuatlar içinden gerekli dayanak ve yasal maddeleri rapora ekleyerek saha gözetim raporunu hazırlamış olursunuz daha sonra da epostala butonuna tıklayarak yaptığınız rapor hem kendi eposta adresinize hem gerekli firmaların eposta adresine pdf formatında belirli bir şablonda gönderilmiş olacaktır.
iRapor uygulaması ile gördüğünüz riski yada uygunsuz bir durumu kaliteli bir şekilde raporlamanız sadece 45 saniyenizi alacaktır.
Aynı zamanda tüm mevzuatı da güncel bir şekilde takip edip yasa ve yönetmeliklere çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.
iRapor ile rapor hazırlamak eziyet olmaktan çıktı ve artık akşam evinize geldiğinizde ailenize ve kendinize ayıracağınız vakti işinize ayırmayacaksınız.Sizlerin desteğiyle gerekli tüm ek özellikler eklenecektir.
ÖNEMLİ NOT : Uygulama ile beraber Adobe pdf reader uygulamasını indirmeyi unutmayınız dokümanları cihaz üzerinde görüntülemek için gerekli.YAPMIŞ OLDUĞUNUZ RAPORLARI SİSTEME YÜKLE BUTONUNA TIKLAYARAK SİSTEME YÜKLERKEN AYNI ZAMANDA KENDİ EPOSTA ADRESİNİZE DE PDF OLARAK GÖNDERMİŞ OLURSUNUZ BU SİSTEME YÜKLEME İŞLEMİ SİZ GÖRMESENİZDE ARKA PLANDA BİRKAÇ DAKİKA ALAN BİR İŞLEMDİR BU NEDENLE SİSTEME YÜKLE DEDİKTEN BİRKAÇ DAKİKA SONRA İNDİR BUTONUNA TIKLAYINIZ AKSİ TAKDİRDE ANLIK OLARAK HATA VEREBİLİR AMA BU SORUN TEŞKİL ETMEZ TEKRAR UYGULAMAYA GİRİŞ YAPTIĞINIZDA O RAPOR İNDİRİLMİŞ OLARAK GÖZÜKSE BİLE ARKA PLANDA İŞLEM YAPAN BİR SİSTEME İKİNCİ KOMUT VERDİĞİNİZ İÇİN HATA VERİR BU NEDENLE İNDİ OLARAK GÖZÜKEN RAPORA TIKLAYIP KALDIR DEMENİZ SONRASINDA İNDİR DEMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.BU ŞEKİLDE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YAPILAN RAPORLARI UYGULAMANIZA DA İNDİREBİLİRSİNİZ YAPILAN RAPORLAR SİSTEMİMİZDE 15 GÜN TUTULUR BİLGİ GÜVENLİĞİ AÇISINDAN İNDİRMEMİŞ OLDUĞUNUZ RAPORLARA 15 GÜN SONRA ERİŞEMEZSİNİZ AMA HER RAPOR SİSTEME YÜKLENDİĞİ ANDA KENDİ EPOSTA ADRESİNİZE DE GÖNDERİLDİĞİ İÇİN SİZİN EPOSTA HESABINIZDA SABİT BİR ŞEKİLDE SAKLI KALMAKTADIR.BU VE BUNUN GİBİ BİRÇOK ÖNEMLİ BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Tüm sorularınız ve iletişim için lütfen Facebook sayfamızı takip ediniz.
www.facebook.com/irapor
www.irapor.com

Show More

What's new

2016-03-11
İRAPOR UYGULAMASI 1 HAFTALIK KISITLI DENEME SÜRÜMÜDÜR 1 HAFTA İÇİNDE BEĞENİLMESİ DURUMUNDA ÜCRETLİ SÜRÜME GEÇEBİLİRİSİNİZ.
Advertisement
iRapor Free Deneme Sürümü APK Version History
Request iRapor Free Deneme Sürümü UpdateRequest Update
iRapor Free Deneme Sürümü 1.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.1 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-03-11

Signature: a10bc0d5091508568b44b7463fb040ac451ab387 iRapor Free Deneme Sürümü 1.1(1) apk safe verified

APK File SHA1: 3bab0a1b26366ff6a8ee16c9eb40650fac23ff05

What's new: İRAPOR UYGULAMASI 1 HAFTALIK KISITLI DENEME SÜRÜMÜDÜR 1 HAFTA İÇİND More...

Download APK(9.2 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App