INSTAT Publikime icon

INSTAT Publikime APK

3 votes, 5.0/5

The description of INSTAT Publikime

Ky aplikacion ju mundëson të njoftoheni në kohë reale mbi publikimet e Institutit të Statistikave (INSTAT) dhe ti shkarkoni ato në telefonin tuaj. Gjithashtu, ju mund të regjistroheni në fushat statistikore që ju interesojnë për të marrë në kohë reale këto publikime
Show More
INSTAT Publikime APK Version History
Request INSTAT Publikime UpdateRequest Update
INSTAT Publikime 0.0.1 for Android 4.1+ APK Download

Version: 0.0.1 (18) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-09-13

Signature: 6cacfc29bc5558d1f1b063e00af7e21264d94d17 INSTAT Publikime 0.0.1(18) apk safe verified

APK File SHA1: 19c55c41c007a7c569653e7b099d10a768992662

Download APK(7.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App