Inspekcje Online icon

Inspekcje Online APK

1 votes, 4.0/5
  • Author:

    www.aoi.biz.pl

  • Latest Version:

    2.0.0

  • Publish Date:

    2016-10-24

The description of Inspekcje Online

Jeśli, chcesz kupić coś na licytacji i nie jesteś pewien, czy na pewno spełnia to Twoje oczekiwania, skorzystaj z profesjonalnego oprogramowania wykorzystywanego przez rzeczoznawców samochodowych i majątkowych do zobaczenia jak dany przedmiot wygląda rzeczywiście.

Aby skorzystać z takiej możliwości bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z podróżą lub przesyłką i odsyłaniem przedmiotów niespełniających Twoich oczekiwań, lub co gorsza ich zakupem, upewnij się czy osoba, od której chcesz coś kupić posiada smartfon z systemem operacyjnym nowszym niż Android 2.2 oraz czy jest skłonna do okazania sprzedawanego przedmiotu. To zajmie jej tylko 5 minut i jeśli skorzysta z dostępu do Internetu za pośrednictwem Wifi ze swojego smartfona, będzie dla niej zupełnie darmowe. W przypadku korzystania z dostępu do Internetu poprzez smartfon za pośrednictwem GSM opłaty są zgodne z taryfą danego operatora.

Użytkownik smartfona pobiera darmowe oprogramowanie, a użytkownik komputera lub laptopa dokonuje zdalnych oględzin za pośrednictwem strony www.prof-look.com. Zalecane jest, aby wypróbować działanie aplikacji - skorzystaj z przycisku "WYPRÓBUJ" na górnej listwie przycisków strony www.prof-look.com - to opcja zupełnie darmowa dlatego też ograniczona jest czasowo, ale zazwyczaj to wystarczy, aby dokonać prostych zdalnych oględzin.

Show More
Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App