Info Lidzbark icon

Info Lidzbark

0.0.2 for Android

The description of Info Lidzbark

Aplikacja info Lidzbark - Dwukierunkowa komunikacja z mieszkańcami

Smart City to dziś nie tylko innowacyjne systemy i rozwiązania technologiczne ułatwiające zarządzanie miastem, ale również innowacyjne narzędzia do komunikacji z mieszkańcami, współtworzenia rozwiązań i wyzwalania w ludziach aktywności społecznej.

Info Lidzbark to jeden system dla wielu instytucji miejskich, która wyzwala zaangażowanie obywateli w usprawnianie miasta. Aplikacja to natychmiastowa informacja dla mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego dzięki sms/push oraz notification/e-mail. Dzięki powiadomieniom mieszkańcy zawsze będą na bieżąco z tym co się dzieje w Lidzbarku Warmińskim.

Aplikacja zawiera moduły tj.:

1. Moduł bezpieczna gmina:
Ten moduł umożliwi zaangażowanie mieszkańców w dbałość o środowisko lokalne dając jednocześnie uczucie, że zauważono ważne bądź uciążliwe dla mieszkańca nieprawidłowości lub incydenty tj.:
• Akty dewastacji
• Uszkodzony chodnik
• Dziury w drodze
• Brak oświetlenia
• Nielegalne wysypisko
• Porzucony pojazd itd.


2. Moduł budżetu obywatelskiego:
Moduł budżetu obywatelskiego jest mechanizmem partycypacji obywatelskiej - narzędziem umożliwiającym mieszkańcom faktyczne współdecydowanie o wydatkowaniu części środków z lokalnego budżetu. Pozwala on na zgłaszanie, weryfikowanie, a także oddanie głosu na projekty zgłoszone przez mieszkańców.

Do wszystkich zwycięskich projektów automatycznie tworzony zostaje uproszczony harmonogram ze wskazaniem postępu prac i kolejnych etapów projektu (dzięki czemu strona funkcjonuje dla mieszkańców nadal nawet po zakończeniu głosowania).

3. Dodatkowo:
Kalendarz wydarzeń oraz wywóz śmieci.

Kalendarz mieszkańca pozwala na bieżący wgląd we wszystkie imprezy kulturalne i koncerty, daty rozpoczęcia i zakończenia głosowania w budżecie obywatelskim, daty wywozu nieczystości w moim rejonie etc.
Show More
Advertisement
Similar to Info Lidzbark
More From WAMA SOFT Sp. z o.o.
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App