We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Info Lidzbark icon

Info Lidzbark

0.0.2 for Android

The description of Info Lidzbark

Aplikacja info Lidzbark - Dwukierunkowa komunikacja z mieszkańcami

Smart City to dziś nie tylko innowacyjne systemy i rozwiązania technologiczne ułatwiające zarządzanie miastem, ale również innowacyjne narzędzia do komunikacji z mieszkańcami, współtworzenia rozwiązań i wyzwalania w ludziach aktywności społecznej.

Info Lidzbark to jeden system dla wielu instytucji miejskich, która wyzwala zaangażowanie obywateli w usprawnianie miasta. Aplikacja to natychmiastowa informacja dla mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego dzięki sms/push oraz notification/e-mail. Dzięki powiadomieniom mieszkańcy zawsze będą na bieżąco z tym co się dzieje w Lidzbarku Warmińskim.

Aplikacja zawiera moduły tj.:

1. Moduł bezpieczna gmina:
Ten moduł umożliwi zaangażowanie mieszkańców w dbałość o środowisko lokalne dając jednocześnie uczucie, że zauważono ważne bądź uciążliwe dla mieszkańca nieprawidłowości lub incydenty tj.:
• Akty dewastacji
• Uszkodzony chodnik
• Dziury w drodze
• Brak oświetlenia
• Nielegalne wysypisko
• Porzucony pojazd itd.


2. Moduł budżetu obywatelskiego:
Moduł budżetu obywatelskiego jest mechanizmem partycypacji obywatelskiej - narzędziem umożliwiającym mieszkańcom faktyczne współdecydowanie o wydatkowaniu części środków z lokalnego budżetu. Pozwala on na zgłaszanie, weryfikowanie, a także oddanie głosu na projekty zgłoszone przez mieszkańców.

Do wszystkich zwycięskich projektów automatycznie tworzony zostaje uproszczony harmonogram ze wskazaniem postępu prac i kolejnych etapów projektu (dzięki czemu strona funkcjonuje dla mieszkańców nadal nawet po zakończeniu głosowania).

3. Dodatkowo:
Kalendarz wydarzeń oraz wywóz śmieci.

Kalendarz mieszkańca pozwala na bieżący wgląd we wszystkie imprezy kulturalne i koncerty, daty rozpoczęcia i zakończenia głosowania w budżecie obywatelskim, daty wywozu nieczystości w moim rejonie etc.
Show More

Info Lidzbark Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Info Lidzbark
More From WAMA SOFT Sp. z o.o.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App