iCar icon

iCar APK

The description of iCar

Mobilna aplikacja iCar Solid Security

Mobilna aplikacja iCar Solid Security jest darmowa dla wszystkich użytkowników systemu GPS iCar. To bardzo proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu szybko namierzysz swoje pojazdy. Śledzenie i monitorowanie floty - zarówno w Polsce jak i na terenie Europy jest od teraz możliwe za pomocą smartfona lub tabletu niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.

Prezentacja aktualnej pozycji

Prezentacja aktualnej pozycji pozwala na określenie położenia wybranego pojazdu za pomocą adresu oraz współrzędnych geograficznych. Dodatkowo możesz śledzić aktualne parametry eksploatacyjne pojazdu takie jak: poziom paliwa, bieżące oraz całkowite spalanie, obroty silnika, przebieg pojazdu, temperaturę silnika i inne. Prezentowane dane są automatycznie aktualizowane.

Historia przebytych tras

Historia przebytych tras jest prezentowana na mapach Open Map Street. Wybierz interesujący Cię pojazd oraz wskaż okres, który chcesz zweryfikować. Na mapie pojawi się trasa wraz z zaznaczonymi postojami. Dodatkowo możesz wyświetlić podsumowanie zawierające pokonany dystans, czas jazdy oraz łączny czas postojów, zużyte paliwo i średnie spalanie czy średnią oraz maksymalną prędkość.

Ustawienie Trybu Stałej Pozycji

Ustawienie Trybu Stałej Pozycji – wystarczy wybrać pojazd, wskazać bezpieczny obszar i zaznaczyć czas aktywności blokady. W przypadku wykrycia ruchu zostaniesz powiadomiony w zależności od Twojego wyboru SMS-em lub e-mailem.

Nawiguj do pojazdu

Dzięki tej funkcjonalności z łatwością znajdziesz trasę pomiędzy pozycją Twojego urządzenia mobilnego a wybranym przez Ciebie pojazdem.
Show More
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App