i Am Voltana icon

i Am Voltana APK

30 votes, 4.9/5
  • Author:

    Voltana Ademi

  • Latest Version:

    1.8.21.70

  • Publish Date:

    2015-06-02

The description of i Am Voltana

Fushata elektorale e kandidates së Partisë Demokratike për Bashkinë e Shkodrës, Voltana Ademi sjell një risi në fushen e teknologjisë dhe komunikimit me qytetetarët. “I am Voltana” është aplikacioni i dizenjuar dhe përgatitur nga stafi i kandidates Ademi për t’u instaluar në aparatët celularë smartphone si dhe në tableta. Ky aplikacion pasqyron në menyrë të detajuar aktivitetin politik të Znj. Voltana Ademi gjatë fushatës elektorale që nga “Programi”, “Axhenda e takimeve”, foto dhe video gjatë bashkëbisedimeve me banorë nga të gjitha zonat e Shkodrës. Një pjesë e rendësishme janë edhe “Mesazhet elektorale” të përcjella nëpërmjet grafikave dhe posterave të ndryshëm të cilat përçojnë komunikimin politik të kandidates dhe Partisë Demokratike. Aplikacioni është ndërtuar për të qenë më afër mbështetësve të Voltana Ademit por edhe për të informuar publikun e gjerë mbi çdo detaj të programit të saj dhe takimeve intensive. I thjeshtë dhe i shpejtë në përdorim ku çdo gjë mund ta ndani në profilet tuaja në rrjete sociale apo t’i ruani në telefonat dhe tabletat tuaja.
Show More
i Am Voltana APK Version History
Request i Am Voltana UpdateRequest Update
i Am Voltana 1.8.21.70 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.8.21.70 (4) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-06-29

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 i Am Voltana 1.8.21.70(4) apk safe verified

APK File SHA1: a6126bf11f7ed738a322e761bd32df50cab6e0d9

Download APK(17.4 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App