İslam'ın Bakışı Altında Hamas icon

İslam'ın Bakışı Altında Hamas APK

22 votes, 4.7/5

The description of İslam'ın Bakışı Altında Hamas

Uygulamamızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız!!!

İslam'ın Bakışı Altında Hamas Hareketi

Şeyh Prof. Dr. Ziyaeddin El-Kudsi

Her türlü ortaklardan münezzeh olan Allah-u Teala’ya hamdolsun. O ki bu evreni yarattı ve her şeyi bir düzen ve ölçüye göre var etti. Kulları üzerinde yaratma hakkına sahip olduğu gibi hüküm verme ve hükmüne teslimiyet gösterilme hakkına da sahip oldu ve bunu hak etti.
Bu sebeple evvelde de ahirde de hüküm O’nundur ve bütün işlerin sonu O’na döndürülecektir. Yeryüzünde sadece O’na ibadet için yaratılmış insanoğluna, O’nun hükmünde ortaklık istemesi yakışmaz. Zira hüküm vermek yalnızca O’nun hakkıdır ve sadece O’nun hükmüne tabi olunur, bu konuda ibadet ve itaat sadece ve sadece O’nadır. Bizler sadece O’na ibadet eder, O’nun hükümlerine tabi ve teslim oluruz. O’nun hükmünden başka hüküm koyucuları, adları ve sıfatları ne olursa olsun onları tanımayız ve reddederiz. O’na karşı işlediğimiz kusurlardan dolayı affını diler, merhametine sığınırız. Öyle ki O’nun saptırdığına hidayet edecek, hidayet ettiğini de saptıracak yoktur.
Bizler şehadet ederiz ki Allah-u Teala’dan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur. Ve yine şehadet ederiz ki Muhammed (s.a.s), O’nun kıyamete kadar baki kalacak en güzel ve üstün şeriatı getiren, tebliğ görevini hakkıyla yerine getiren son nebisi ve rasulüdür.

Dua ve selamın en güzeli ona, onun ehli beytine ve kıyamete kadar ona güzellikle uyanların üzerine olsun.
Yeryüzünde nice kavimler, nice topluluklar ve nice milletler gelip geçmiştir. Bunlardan hâkimiyet hakkını kayıtsız şartsız Allah (c.c)’a tanıyanlar olduğu gibi, bu hakkı kendilerinde gören ve böyle-ce Allah (c.c)’a ortaklık iddia edenler de olmuştur. Öyle ki bunlardan bazıları bunu açıkça sözleriyle ve fiilleriyle ortaya koymuş, bazıları ise sözleriyle Allah (c.c)’a bağlı olduklarını söylemekle birlikte amel ve inançlarıyla Allah (c.c)’a isyan etmişlerdir. Özellikle de beşer fikrinin ürünü olan sistemler bu özellikleriyle hep var olmuşlardır.

Show More
İslam'ın Bakışı Altında Hamas APK Version History
Request İslam'ın Bakışı Altında Hamas UpdateRequest Update
İslam'ın Bakışı Altında Hamas 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-01-08

Signature: 99a4e7efd29fdb8923cbaa0142b5242a0811c94e İslam'ın Bakışı Altında Hamas 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 3661b68040d33cbc5339ee4fd75a87e11e6133cf

Download APK(1.9 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App