İnovasyon Tasarım Buluşmaları icon

İnovasyon Tasarım Buluşmaları APK

The description of İnovasyon Tasarım Buluşmaları

Bursa'ya inovatif ve tasarım odaklı bir kimlik kazandırmak için yola çıktık.

Çünkü Bursa’nın, Türkiye çapında model alınacak eşsiz bir kent olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Tasarım, bilim ve teknolojide ülkenin önünü açan, sanayicilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve Bursalılar’ın etkileşime geçmesi için farklı platformlara sahip, ufuk açan bir Bursa...Neden olmasın?

İşte İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları bu vizyonun ürünüdür. İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları, sanayicilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve Bursa halkının bir araya gelmesini sağlayan, işbirliği olanaklarını yeşerten, tasarım ve inovasyonun bir kültür olarak benimsenmesi ve Bursa’yla özdeşleştirilmesini sağlayan bir platformdur. Bu platform, Bursa’yı cazibe merkezi haline getiren bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Bursa’nın tasarım ve inovasyonu kentsel kimliğinin önemli bir parçası olarak öne çıkarmasında, İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları’nın kilit önemi vardır.

Uygulama ile etkinlikler hakkında bilgi alabilir. Etkinlik takvimini ve konuşmacıları inceleyebilir ayrıca programı takviminize ekleyebilirsiniz.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
İnovasyon Tasarım Buluşmaları Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App