We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
İngiliz Derin Devletinin İçyüzü - 1. Cilt icon

İngiliz Derin Devletinin İçyüzü - 1. Cilt

1.0 for Android

The description of İngiliz Derin Devletinin İçyüzü - 1. Cilt

Harun Yahya'nın dünya çapında 72 dile çevrilmiş 1000'in üzerinde eserinden biri olan bu kitabın uygulaması üzerinden diğer eserlerini de PDF ve EPUB formatlarında tamamen ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Üst Akıl İngiliz Derin Devletinin İçyüzü kitabının bu 1. cildi, İngiliz derin devletinin gelişim aşamalarını anlatmakta ve özellikle Osmanlı ve İslam alemi üzerindeki oyunlarını gözler önüne sermektedir. Geçmişte yaşanan ve bir imparatorluğun yıkımına ve İslam aleminin parçalanmasına sebep olan bu oyunların bilinmesi, bugün yaşadığımız dünyayı daha iyi anlamamız için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca İngiliz derin devletinin, tarih boyunca en büyük hedeflerinden biri İngiliz halkı ve İngiliz devleti olmuştur. Bu derin yapılanmanın
bu amaçla, İngiliz bayrağına ve İngiliz Parlamentosu'na zarar vermeyi hedeflediği de çok iyi bilinmelidir. Bunu vurgulamak için kitapta özellikle İngiliz Bayrağı ve İngiliz Parlamentosu resimlerine yer verilmiştir.

Bu kitap boyunca verilen detaylar iyi incelenmeli ve kitabın amacı iyi anlaşılmalıdır. Kitabın eleştiri konusu kesinlikle İngiliz devleti, İngiliz hükümeti, İngiliz bayrağı veya İngiliz halkı değildir. İngiliz halkı, değerli, kaliteli ve dost bir halktır. Burada vurgu yapılan unsur, İngiliz halkı da dahil olmak üzere tüm dünyaya bela getirmiş olan karanlık yapıdır. Bu deccali yapı, tüm deccali sistemler gibi elbette yıkılmaya ve yok olmaya mahkumdur. Fakat deccali yakından tanımak, yöntemlerini iyi tespit etmek ve ilmi mücadeleyi buna uygun yapmak bizim sorumluluğumuzdur. Dini, dili, ırkı ne olursa olsan iyi insanlar bir araya gelmeli ve dünyaya sevgi sunacak bir aile olmalıdırlar. Deccal, mutlaka yenilecektir; sonunda galip gelecek olanlar, kuşkusuz Allah'ın taraftarlarıdır.

Kim Allah'ı, Resûlü'nü ve iman edenleri dost (veli) edinirse, hiç şüphe yok, galip gelecek olanlar, Allah'ın taraftarlarıdır. (Maide Suresi, 56)
Show More

İngiliz Derin Devletinin İçyüzü - 1. Cilt Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to İngiliz Derin Devletinin İçyüzü - 1. Cilt
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App