İNCİ ENERJİ icon

İNCİ ENERJİ APK

10 votes, 4.7/5

The description of İNCİ ENERJİ

İNCİ ENERJİ, 1992 Yılında madencilik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Denizli merkezde kurulmuştur. Şirketimiz geride kalan süreçte hızlı bir büyüme gerçekleştirerek sürekli gelişen iş hacmi ve uzman kadrosuyla sanayi ve ısınma kömürü sektöründe önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Denizli’nin İzmir Bulvarı girişinde Gümüşler semtinde bulunan firmamız 2008 yılında tamamlanan modern tesisiyle tüm müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. İnci Enerji olarak 2001 yılında da lojistik sektörüne girerek yurtiçinde madencilik sektörü ağırlıkta olmak üzere birçok alanda lojistik hizmeti vermektedir.

2000 yılından beri endüstriyel kuruluşlara hizmet veren firmamız, sektördeki en büyük sıkıntılardan biri olan yüksek enerji maliyetlerini minimize etmek için çalışmalar başlatmıştır. Bu çalışmaların bir sonucu olarak 2008 yılında Amerika’da bulunan GOODWAY firmasının, 2013 yılında da İngiltere’de bulunan KAMCO firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Endüstriyel Isıtma – Soğutma sistemlerinin bakım makineleri üreten GOODWAY ve KAMCO firmalarının ürünleriyle birçok sanayi kuruluşlarında maksimum verimlilikler sağlamıştır.

GOODWAY - KAMCO ürünlerini ve çözümlerini çok iyi tanıyan firmamız, daralan Dünya ekonomisinde enerji tasarrufunun bu kadar önem kazandığı bir pozisyonda, Türkiye’nin en büyük sıkıntılarından biri olan yüksek enerji maliyetlerini düşürmek ve maksimum performansı sağlamak için çalışmalarına büyük bir gayretle devam etmektedir.

Android uygulamamız ile kurumsal bilgilerimize gözatabilir; kömür, lojistik ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir; Kamco ve Goodway markalarımız hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulamalarımız üzerinden mobil teklif isteyebilir; dilerseniz mevcut bakiyenizi mobil ödeme ekranından rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

İletişim modülünden İnci Enerji Genel Müdürlüğü'ne yol tarifi alabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
İnci Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Anahtar Kelimeler: Kömür, enerji, coal, lojistik, nakliye, goodway, kamco

Show More
İNCİ ENERJİ APK Version History
Request İNCİ ENERJİ UpdateRequest Update
İNCİ ENERJİ 1.4 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.4 (5) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-08-21

Signature: 7204e61deadd62e5e922d410f177061f33da8c90 İNCİ ENERJİ 1.4(5) apk safe verified

APK File SHA1: 48e733cf0aa5ba082634df40ef04c3bbc6382240

What's new: Küçük hatalar giderildi.

Download APK(6.4 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App