İkizler Burcu icon

İkizler Burcu APK

4 votes, 3.0/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of İkizler Burcu

İkizler burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

İkizler Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, ikizler burcu özellikleri ve ikizler burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu eğer ikizler burcu iseniz kritik önem taşır; ikizler burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, ikizler burcu ikizler burcu uyumu, ikizler burcu ikizler burcu aşk uyumu, ikizler burcu yengeç burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, ikizler burcu erkeği ikizler burcu kadını cinsellik nasıl olur, ikizler burcu kadını başak burcu erkeği evliliği yürür mü, ikizler burcu terazi burcu arkadaşlığı bozulur mu, ikizler burcu akrep burcu cinsellik, ikizler burcunun yay burcu ile uyumu, ikizler burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, ikizler burcu kova burcu iyi anlaşır mı, ikizler burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. İkizler burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir ikizler burcunu nasıl etkilersiniz, ikizler burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? İkizler burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir ikizler burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. İkizler burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

İkizler burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki ikizler burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir ikizler burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz ikizler burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de ikizler burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? İkizler burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir?

İkizler burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi )

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
İkizler Burcu APK Version History
Request İkizler Burcu UpdateRequest Update
İkizler Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-09-04

Signature: dd2a001435e7b9de2ff8f5d414b0d75205ef9280 İkizler Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 59314fed0d439d8109428acd537ba664d95a46e3

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App