We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
İGARSON icon

İGARSON

3 for Android

The description of İGARSON

Restaurant ve benzeri işletmeler için geliştirilmiş olan iGarson web tabanlı çalışan online ERP ve Pos sistemidir.
iGarson, Müşterinin kendi mobil cihazından bulunduğu restaurantın menüsüne erişerek garsona ihtiyaç duymadan online sipariş verebildiği veya servis elemanlarının elinde bulundurdukları android veya ios terminaller sayesinde sıfır hata ile sipariş alıp, sipariş yönetebilmenin yanı sıra işlemelerde masalarda bulunan tablet menüler sayesinde müşterilerin garsona ihtiyaç duymadan siparişlerini verebilmelerini sağlayan, servis elemanları ile mutfak ve kasa personelleri arasındaki koordinasyonu da mükemmel bir şekilde sağlayan mobil bir uygulamadır. İleri seviye gelişmiş özellikleri sayesinde eksiksiz ve hatasız servis yapılmasını, koşulsuz müşterimemnuniyetini ve zaman kazanımı sağlamaktadır.

iGarson çoklu mutfak yönetimi sayesinde aynı işletmedeki birden fazla mutfağın ve servis elemanlarının koordinasyonunu kusursuz bir şekilde sağlayarak hız, kalite ve performans sağlamaktadır.

iGarson, üretim reçeteleri sayesinde işletmenin kaynak planlaması yapmasına olanak tanır, stok takibi yapar ve detaylı raporlamalar sunar. Gün içinde işletme sahiplerine ve yöneticilerine mekan dışındayken bile defalarca e-posta ile raporlamalar göndererek durum bilgilendirmesi yapmaktadır.

iGarson online bir sistemdir ve bu özelliği sayesinde tek merkezden zincir restaurantlar kolayca ve kusursuz bir şekilde yönetilebilmektedir. Müşteriler tek bir uygulama ile iGarson kullanan tüm işletmelerin menülerine kolay bir şekilde ulaşarak bulundukları mekanda garsona ihtiyaç duymadan kusursuz sipariş verebilir, servis elemanları ile strese girmeden iletişim kurabilir, servis elemanı çağırabilir ve ödeme işlemleri yapabilir. iGarson kullanan işletmeler her zaman keyiflidir ve iGarson kullanan işletmelerin müşterileri her zaman mutludur.

iGarson Danışma Hattı: 0850 532 16 23
iGarson e-Posta: bilgi@igarson.com.tr

Dijital Yaşam Bilişim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Show More

İGARSON Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App