We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
İDA Sanat icon

İDA Sanat

3.5.4.2.9 for Android

The description of İDA Sanat

Ekim 2008’de halk danslarının gelişmesine katkıda bulunmak ve gençlere halk danslarını sevdirmek amacıyla İstanbul’da yola çıktık. Bu doğrultuda halk danslarının tarihsel gelişimi ve günümüzdeki değişimleri dikkate alarak halk oyunlarına farklı bir bakış açısı getirmekle birlikte, kültürümüzün yaşamasına ve yaşatılmasına katkı sağladık.
#ekipolmakgüzelşey motivasyonu ile yola çıktığımız günden bu yana bizlerle yetişen yüzlerce dansçı ile birlikte kocaman bir aile olduk. Kuruluşumuzdan itibaren yurtiçinde katıldığımız yarışmalarla, aldığımız derecelerle adımızdan söz ettirirken, dünyanın dört bir yanında katıldığımız uluslararası halk dansları festivallerinde ülkemizi başarıyla temsil ettik.
Repertuvarmızda yer alan Siirt, Üsküp, İzmir, Bolu, Kırklareli, Anamur ve Silivri yörelerine her yıl yenilerini katarak; her geçen yıl daha da zenginleşerek yoluna devam eden Kulübümüze sizleri de bekliyoruz. Gelin birlikte dans edelim...
Show More

İDA Sanat Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App