İcatlar ve Mucitler icon

İcatlar ve Mucitler APK

  • Author:

    FineApple

  • Latest Version:

    1.0.1

  • Publish Date:

    2015-07-17

The description of İcatlar ve Mucitler

Günümüze gelene kadar insanlık tarihi sürekli ve önemli değişimler geçirmiştir. Yüzyıllar boyu her çağda yaşayan bilimadamları çağları için çok önemli olan buluşlara imza atmışlar ve kendilerinden sonra gelen insanlar için birer mihenk taşı olmuşlardır. Ortaya attıkları bu fikirlere çoğu zaman şiddetle karşı çıkanlar olmasına rağmen fikirlerine sahip çıkıp icatlarını gerçekleştirmişlerdir. Einstein’ın atom bombası, Edison’un ampulü, Tesla’nın alternatif akımı gibi örnekler günümüzdeki birçok ileri teknoloji araştırmalarına öncülük eden buluşlardır.

Bilim tarihinde yazının icadıyla başlayıp süregelen bu buluşlar, gerek bilim bilim içindir gerekse bilim insan içindir anlayışıyla yola çıkmış olsa da her türlü bugünkü haline gelmesine katkıda bulunmuşlardır.

İcatlar ve Mucitler uygulaması, bu buluşlar ve mucitlerinin hangi şartlar altında ne tür gereksinimlerle bu işleri gerçekleştirdiği gibi bilgileri ortaya koymanın yanı sıra, bu fikirlere karşı çıkmış insanların zamanlarına göre normal karşılanabilecek ancak günümüzde komik gelen ifadelerini de içermektedir.

Einstein ın da bir çok kere sözünü ettiği konu ümitsizliğe kapılmadan araştırmaya ve çalışmaya devam etmek gerektiğini göstermektedir. Yüksek IQ lu olmasının bir avantaj olmasının yanı sıra, başarılarında en önemli etkenin tekrar tekrar deney yapması ve sonuca ulaşana kadar çalışmasıdır. Uygulamada göreceğiniz bu bilgin insanlara karşı olan söylemler onları yollarından çevirmemiştir. Günümüzde de zeka seviyesi oldukça yüksek olup fikirlerine karşıt olanların baskılarına dayanamayıp geri adım atan insanların olduğu bir gerçektir. Bu anlamda ilham alınabilecek başarı hikayeleri bulmak mümkündür.

Keyif almanız dileğiyle.
Show More
Advertisement
İcatlar ve Mucitler APK Version History
Request İcatlar ve Mucitler UpdateRequest Update
İcatlar ve Mucitler 1.0.1 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.0.1 (2) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2016-01-29

Signature: 202fe5e2bbce1cb4a8473d197f39d487848fbc51 İcatlar ve Mucitler 1.0.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 3f6933b1f43f7eeba053a5c5eb358ed56ef0a6eb

Download APK(5.4 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App