We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
İcatlar ve Mucitler icon

İcatlar ve Mucitler

1.0.1 for Android

The description of İcatlar ve Mucitler

Günümüze gelene kadar insanlık tarihi sürekli ve önemli değişimler geçirmiştir. Yüzyıllar boyu her çağda yaşayan bilimadamları çağları için çok önemli olan buluşlara imza atmışlar ve kendilerinden sonra gelen insanlar için birer mihenk taşı olmuşlardır. Ortaya attıkları bu fikirlere çoğu zaman şiddetle karşı çıkanlar olmasına rağmen fikirlerine sahip çıkıp icatlarını gerçekleştirmişlerdir. Einstein’ın atom bombası, Edison’un ampulü, Tesla’nın alternatif akımı gibi örnekler günümüzdeki birçok ileri teknoloji araştırmalarına öncülük eden buluşlardır.

Bilim tarihinde yazının icadıyla başlayıp süregelen bu buluşlar, gerek bilim bilim içindir gerekse bilim insan içindir anlayışıyla yola çıkmış olsa da her türlü bugünkü haline gelmesine katkıda bulunmuşlardır.

İcatlar ve Mucitler uygulaması, bu buluşlar ve mucitlerinin hangi şartlar altında ne tür gereksinimlerle bu işleri gerçekleştirdiği gibi bilgileri ortaya koymanın yanı sıra, bu fikirlere karşı çıkmış insanların zamanlarına göre normal karşılanabilecek ancak günümüzde komik gelen ifadelerini de içermektedir.

Einstein ın da bir çok kere sözünü ettiği konu ümitsizliğe kapılmadan araştırmaya ve çalışmaya devam etmek gerektiğini göstermektedir. Yüksek IQ lu olmasının bir avantaj olmasının yanı sıra, başarılarında en önemli etkenin tekrar tekrar deney yapması ve sonuca ulaşana kadar çalışmasıdır. Uygulamada göreceğiniz bu bilgin insanlara karşı olan söylemler onları yollarından çevirmemiştir. Günümüzde de zeka seviyesi oldukça yüksek olup fikirlerine karşıt olanların baskılarına dayanamayıp geri adım atan insanların olduğu bir gerçektir. Bu anlamda ilham alınabilecek başarı hikayeleri bulmak mümkündür.

Keyif almanız dileğiyle.
Show More

İcatlar ve Mucitler Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
More From FineApple
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App