Humpolecko na kole icon

Humpolecko na kole APK

  • Author:

    Radek Jaroš

  • Latest Version:

    0.0.1

  • Publish Date:

    2017-05-06

The description of Humpolecko na kole

Tato aplikace vás protáhne skrz naskrz krajem kolem města Humpolec, lesnatého a svěžího místa na Vysočině. Navštívíte známé turistické cíle ale i místa dosud nedotčená civilizací. Vystoupáte do více než 700 metrů na vrcholy Melechov a Křemešník a sjedete do 380 metrů na místo zaniklé obce Zahrádka. Užijete si prostou krásu maličkých kapliček a kostelíků a budete ohromeni majestátem hradů a zámků. V rozsáhlých lesích se osvěžíte vynikající vodou z četného množství čistých studánek a pramenů, v obcích se posilníte místními specialitami ve vyhlášených restauracích i maličkých hospůdkách. Na svých toulkách potkáte technické památky, adrenalinová centra, obory s daňky, muflony, divočáky a jeleny, zastavíte se u stoleté lípy, v rozáriu, uvidíte úžasnou sbírku vah i klášterní pivovar, budete žasnout nad obrovskými kamennými skulpturami v podlipnických lomech nebo budete fandit sportovcům na raftovém kanále.
Všechny výlety jsou koncipovány tak, abyste poznali dokonale zdejší kraj, jeho historii, kulturu a společenský život a zároveň si co nejvíce užili překrásnou ryzí přírodu a dechberoucí výhledy na okolní kopcovitou krajinu.
Přejeme vám i sobě, abyste si užili tyto cyklovýlety bez problémů a s nadšením, a vždy, když pojedete kolem Humpolce, se vám rozbuší srdce a s úsměvem na tváři si řeknete: „Jo, v Humpolci, tam to bylo super!“
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Humpolecko na kole Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App