We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Herbal Sağlıklı Yaşa icon

Herbal Sağlıklı Yaşa

1.0 for Android

The description of Herbal Sağlıklı Yaşa

1980 yılında kurulan Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.

Herbalife`ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde, Başarılı kilo kontrolü, Dengeli beslenme, Gelişmiş kişisel bakım ve Mali kazançlar elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.Sizin başarınız için yapılan bilimsel tasarımlar

Herbalife`ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!

Güvenebileceğiniz uzmanlar

Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife’ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.

Sürekli destek

Dünyanın dört bir yanındaki 90`ı aşkın ülkede Herbalife ürünlerini satan Bağımsız Distribütörden oluşan bir ekip ile başarıya ulaşmak için ihtiyacını duyduğunuz desteğin her zaman arkanızda olduğundan emin olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda
• beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız
• iş fırsatımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz

müddetçe önünüzde başarıya uzanan yolun her bir aşamasında sizi desteklemekten gurur duyacağız.

Herbalife ile elde ettiğiniz kaliteli ürünler ve uzman desteği sayesinde iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve iyi yaşamanız artık çok kolay. Herbalife’ı ve iyi yaşamı keşfedin.

Misyonumuz

Herbalife`ın misyonu, doğrudan satış alanında iyi bir İş Fırsatı sağlayarak ve dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak insanların hayatlarını değiştirmektir.

Herbalife insanların hayatlarını nasıl değiştirmektedir?

Her gün Herbalife,
• Dengeli beslenmeyi basitleştiren, bilimin ve doğanın en iyilerini bir araya getiren kaliteli ürünler ve
• İnsanlara rüyalarını, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları gücü veren, başarısı kanıtlanmış bir İş Fırsatı ile

sizin gibi milyonlarca insana hayatlarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Herbalife, misyonundan ve iyi yaşamı dünyanın dört bir yanındaki insanların kolayca erişebileceği bir konuma getirerek elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.

İyi Yaşam

İyi yaşam, mutlu ve sağlıklı olmaktan, güzel görünmekten ve finansal açıdan başarılı olmaktan da fazlasıdır. Hayatın her alanında mutlu olma duygusudur. Sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilmekten yaptığınız işten zevk almaya, olduğunuz kişiden ve görünümünüzden memnun olmaya kadar pek çok şeyi kapsar. İyi yaşam, iyi bir hayatın temelidir ve Herbalife da işte bu iyi yaşamdan ibarettir.

Kurucumuz Mark Hughes (1956-2000)

Mark Hughes’in vizyonunun gücü, yaşadığı bir kişisel trajediden kaynaklanmaktadır – Mark Hughes’in annesi, 36 yaşındayken güvenli olmayan bir diyet uyguladığından vefat etmiştir. Annesinin vefat ettiği yaşlarda daha küçük bir çocuk olmasına rağmen, insanların güvenli bir şekilde kilolarını kontrol etmelerine yardımcı olacak bir yol bulmaya kendi kendine söz vermiştir. İnsanların hayatlarını değiştirebilecek sonuçlar elde edilmesini sağlamaya, beslenme açısından da güvenilir bir program geliştirmeye ve bu programını da tüm dünyayla paylaşmaya kararlıydı. Mark Hughes’in bu pozitif yaklaşımı, hedeflerine doğru her gün bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Kendisinin de söylediği gibi “Yapabileceğinizin en iyisini yapın. Yarın sabah yataktan kalktığınızda bugünden bir miktar daha fazlasını yapın. Ertesi gün bir önceki günden biraz daha fazlasını yapın.” Bu yaklaşım, iyi beslenmeyi dünyanın dört bir yanına yaymasına ve başkalarının da ona katılmasına ilham kaynağı olmuştur.
Show More

Herbal Sağlıklı Yaşa Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0 1.7 MB APK

  Herbal Sağlıklı Yaşa

  2018-09-21

  Herbal Sağlıklı Yaşa 1.0 (1)

  Update on: 2018-09-21

  Uploaded by: Trần Công Khánh

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8e970bfade4176b208ab379df5c42a3d55e50d1c Herbal Sağlıklı Yaşa 1.0(1) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 993304f9f4af6a99da3005f6bcd547e034200ecf

  File Size: 1.7 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App