Her Şey Yolunda icon

Her Şey Yolunda APK

62 votes, 4.1/5
  • Author:

    Mobilion

  • Latest Version:

    1.4

  • Publish Date:

    2014-06-26

The description of Her Şey Yolunda

MAPFRE GENEL SİGORTA’DAN HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK BİR UYGULAMA!

Kasko ve Trafik Sigortası müşterilerine özel olarak hazırlanan “Her Şey Yolunda” uygulaması, trafik kazası sonrasında ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri ve sigortacılık işlemlerini cebinize taşıyor.

Kaza sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz yol yardım hizmetleri sadece bir telefon uzaklığında. Çekici, oto kapı kilit, benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi, lastik değişimi, konaklama ve seyahat ve daha birçok yol yardım hizmetine bu uygulama üzerinden anında ulaşabilirsiniz.
Nerede kaza yaptığınızı bilemediğiniz durumlar için de “Her Şey Yolunda” yanı başınızda. Uygulama sayesinde bulunduğunuz konumun koordinat bilgilerini otomatik olarak alabilir ve çekici hizmetini e-posta ile talep edebilirsiniz.

Kaza Tespit Tutanağı ile ilgili bilmeniz gerekenler de “Her Şey Yolunda” ile elinizin altında. Tutanağı doldururken dikkat edilmesi gereken noktalar, tutanağın doldurulmayacağı haller ve örnek tutanak görseli üzerinden izlenecek adımlar ile ilgili bilgi edinebilir; boş bir kaza tespit tutanağını e-posta ile kendinize ya da dilediğiniz bir kişiye gönderebilirsiniz.
“Her Şey Yolunda” ile hasar ihbarı yapmak da çok kolay. Trafik veya Kasko Sigortalarında tek bir telefonla hasar ihbarında bulunabileceğiniz gibi olay yeri koordinat bilgilerini, adres tarifini, tutanak ve olay yeri fotoğraflarını e-posta yolu ile iletebilir, böylelikle dosya işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Eğer aracınız, MAPFRE GENEL SİGORTA müşterilerine hizmet veren ve araç onarım süreç ve yönetiminde uzman Genel Servis istasyonlarında ise, Her Şey Yolunda uygulaması aracılığıyla hasar dosyanızı görüntüleyebilir, aracınızın durumu ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak;
- En yakın Anlaşmalı Servis’in irtibat bilgilerine ulaşma ve nerede olduğunu harita üzerinden görüntüleme imkanı,
- Oto Cam Hizmeti’ne ilişkin telefon numaraları ve diğer tüm detaylar,
- Kaza anında alınması gereken önlemler ve yapılması / yapılmaması gerekenler ile ilgili faydalanabileceğiniz bir çok bilgiyi barındıran Kaza Rehberi,
- Acil Yardım, Polis İmdat, Jandarma, İtfaiye numaraları, diğer iletişim bilgileri ve daha fazlası da elinizin altında!

MAPFRE GENEL SİGORTA Kasko ve Trafik müşterilerinin yanı sıra genel olarak araç kullanan herkese bir çok kolaylık ve bilgi sağlayan bu uygulamayı ihtiyaç anında yanınızda bulunması için şimdiden telefonunuza indirin.

MAPFRE GENEL SİGORTA ile Her Şey Yolunda!

Uygulama hakkında detaylı bilgi almak için uygulama sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://herseyyolunda.mapfregenelsigorta.com

Show More
Her Şey Yolunda APK Version History
Request Her Şey Yolunda UpdateRequest Update
Her Şey Yolunda 1.4 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.4 (6) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2015-12-31

Signature: dd12ba36fa675eaa562b078f9d0e1e86a5f32401 Her Şey Yolunda 1.4(6) apk safe verified

APK File SHA1: db7b208dd25594de6abc507ac6c99c902c4d7fd3

What's new: v1.5 -Genel servis iletişim bilgileri güncellendi-Uygulama genelinde More...

Download APK(7.2 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App