Hayat Danışmanım Seçkin Sözler icon

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler APK

173 votes, 3.9/5

The description of Hayat Danışmanım Seçkin Sözler

TÜRKİYE’DE BİR İLK. SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL BİR ESER.
SAVAŞSIZ ve HİLESİZ BİR DÜNYADA;
İYİ ve DOĞRU İŞLER YAPARAK GÜZEL YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN!..

Öğrenciler, eğitimciler ve tüm gençler. Anneler ve babalar. Siyasetçiler, sanatçılar, sporcular, aydınlar, ev hanımları ve iş adamları. Eğitim düzeyi ne olursa olsun; 7'den 77'ye herkes için.
Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, zihin performansını geliştirerek ve akıl gücünü artırarak huzurlu ve başarılı bir hayat yaşamak isteyen herkesin yararlanabileceği bir uygulama.
HD Seçkin Sözler, başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecek, size ücretsiz danışmanlık yapacak bir kitap…
HD Seçkin Sözler, yüzlerce eseri okuyarak kazanabileceğiniz temel yaşam kültürünün sırlarını sunacak, toplumun hayat kalitesini artırmanın ilk ve en önemli şartlarından olan kolektif, yani ortak evrensel aklın oluşmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak; kişisel gelişim çabalarınıza ve çalışmalarınıza stratejik anlamda hatırı sayılır derecede destek verecek bir eser.

HD Seçkin Sözler, 7’den 77’ye herkes için Hayat Danışmanlığınızı yapacak şekilde hazırlandı… İster bir dakikada, ister 1 saatte, ister bir günde, ister 1 yılda, isterseniz tüm yaşamınızda; ne zaman ve ne kadar isterseniz o kadar okuyup pratik yaşamınızda yararlanabileceğiniz eşsiz bir eser…Hangi yaşta, hangi meslekte ve eğitim seviyesinde olursanız olun, HD Seçkin Sözler kitabını çok sevecek, işte, evde, eğlencede, her zaman ve istediğiniz her yerde, istediğiniz kadar okuyup yararlanabileceksiniz…
HD Seçkin Sözler’i okuyun; ufkunuz açılsın, hayatın gerçekleri daha iyi anlaşılsın, başarı katsayınız artsın, mutluluklarınız alabildiğince çoğalsın, sorunlarınıza çözüm yolları görünsün.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler’in içeriğinde; adalet, akıl, aile, anneler, arkadaşlık, aşk, babalar, barış, başarı, bilgi, bilim, cehalet, cumhuriyet, çalışmak, çocuklar, değişim, demokrasi, devlet, din, doğruluk, dostluk, düşünce, edebiyat, eğitim, felsefe, gençlik ve ihtiyarlık, hakikat, harp, hayat, huzur, hürriyet, idare, insan, işler, iş hayatı, iyilik, kadın-erkek, kanunlar, kitaplar, kültür, liderlik, medeniyet, millet, öfke, para, politika, sabır, sağlık, sanat, sevgi, sorunlar, söz söylemek, şiir ve şair, şöhret, tarih, tecrübe, vicdan, yazarlık-yazmak, zafer, zaman, zekâ, zenginlik. gibi daha pek çok yüzlerce değişik başlık altında, yüzlerce eserden derlenmiş, her biri nice hayat tecrübeleri sonucunda söylenmiş, her söz bir kitabın özeti değerinde; filozoflara, ilim, fikir ve bilim adamlarına, edebiyatçılara, iş adamlarına, siyasetçilere, doktorlara, tarihe geçmiş ünlü ve başarılı insanlara ait, pratik hayatta ücretsiz danışmanlık yapacak eşsiz bir başvuru kaynağı halinde on bine yakın söz yer alıyor.

Ayrıca her başlıkta farklı bölümlerde özenle seçilmiş Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve Hadis-i Şerifler’e yer veriliyor.
En son yapılan güncelleme ile Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından alınan seçkin sözler uygulamaya eklendi.

7’den 77’ye isteyen herkesin yararlanabileceği şekilde Hayat Danışmanım Seçkin Sözler; başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecek, size ücretsiz danışmanlık yapacak bir içeriği sahip.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Fatih Projesi kapsamında dağıttığı tabletlere Eba Market üzerinden ücretsiz indirilip okunabiliyor.

Uygulama Google Play Store (Android) ve App Store'den (iOS) Hayat Danışmanım Seçkin Sözler kelimeleri ile arama yaparak akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirip, hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz kullanılabiliyor.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler
[email protected]
facebook.com/HayatDanismanim
twitter.com/HayatDanismanim
etkilisozler.com

Show More
Hayat Danışmanım Seçkin Sözler APK Version History
Request Hayat Danışmanım Seçkin Sözler UpdateRequest Update
Hayat Danışmanım Seçkin Sözler 1.1 for Android 2.1+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

Update on: 2016-04-02

Signature: 54657d0cf8197410040c487f007fad0852544d75 Hayat Danışmanım Seçkin Sözler 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: a6d7ed1683eb3797a397bd6654cd14adfacf58eb

What's new: Geri tuşuna basılınca giriş ekranına gitme sorunu giderildi. Sizl More...

Download APK(796.8 KB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App