We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Hangi ÇİZGİ FİLM? Tahmin Et icon

Hangi ÇİZGİ FİLM? Tahmin Et

7.4.0z for Android

The description of Hangi ÇİZGİ FİLM? Tahmin Et

Çizgi film 2019 oyununda en iyisini oynayacaksınız. Çizgi film oyunlarını oynayan herkes bu oyunu kazanabilecek mi? Çizgi film bilgi yarışmasında en iyisi ve en yenisi.

Zeka Oyunu en kapsamlı zeka geliştirme ve hafıza güçlendirme oyunlarından bir tanesidir. Oyunumuzda bir çok çizgi film karakteri vardır. Bu karakterlerin oynadığı alanlar:

* Arabalar
* Makyaj Oyunları
* Karışık
* Süslenme Oyunları
* Prensesler
* Eşyalar
* Giydirme Oyunları
* Emojiler
* Çizgi Filmler


* Oyunun en heyecanlı kısmı çocuklarımızın eğlenirken öğrenmesidir. Çocuklar sıkılmadan oyunu oynayabilir. Hem zeka gelişimine hem de hafızalarını yenilemesine yardımcı olur. Görsel hafıza oyunu olarakta kendilerini geliştirebilirsiniz.

* Oyunun içerisinde eski anılarımızı yenileyen çizgi film karakterleri, makyaj oyunları, süslenme oyunları, giydirme oyunları, sevimli prensler ve sevimli prensesler, araba resimleri, şirinler, ev eşyaları oyunlarının karakteri mevcuttur.

* Tüm çocuklarımız çizgi film karakterlerini sever! Bu oyun ile çocuklarınızın zeka gelişimini daha fazla artırıp aynı zamanda görsel hafızalarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle giydirme oyun karakterlerinde, bebek giydirme, hayvan giydirme, elbise giydirme gibi karakterleri göreceksiniz.

* Kız çocukları prenses oyuncaklarından, prenses filmlerinden çok hoşlanır ve bu oyunun içerisinde özellikle kız çocuklarımızın sevmekten hoşlanacağı prenses,deniz kızı, peri resimleri karakterleri göreceksiniz.

* Erkek çocukları araba oyuncaklarından, araba resimlerinden çok hoşlanır ve bu oyun içerisinde özellikle erkek çocuklarımızın sevmekten hoşlanacağı araba resimlerini oynayan karakterleri göreceksiniz.

* Çizgifilmler kategorisinde 2019 yılının en yeni çizgi film karakterlerini göreceksiniz.


* Zeka Oyunu oyunu sadece çocuklar için değil tüm yaş kategorilerine uygun olarak ilerde tasarlanacaktır. Hangi Çizgi film uygulamamız Tabletler için optimize edilmiştir. Kullanışlı ve hızlı bir arayüze sahiptir.


Hangi ÇİZGİ FİLM? Tahmin et ile çocuğunuzu geleceğe hazırlamaya var mısınız ? Şimdiden iyi eğlenceler.
Show More

Hangi ÇİZGİ FİLM? Tahmin Et Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App