Halkaa icon

Halkaa APK

4 votes, 4.0/5

The description of Halkaa

2016 yılında Ufuk KAHRAMAN tarafından kurulan halkaa.com sosyal ağ sitesidir.Ücretsiz olarak kullanıma sunulan sosyal ağ olan halkaa.com kullanıcıların istedikleri gibi vakit geçirebilecekleri,arkadaşlarının fotoğraflarını beğenebilecekleri,müzik,video paylaşabileceklerdir.
Günümüz popüler sosyal ağlarından farklı olarak en bilindik facebook ve twitter'ın birleştirilmiş halidir.Bu popüler sosyal ağlardaki olan yoğunluk ve kirlilikten dolayı halkaa.com'da rahatca arkadaşlarınızla vakit geçirebileceksiniz.Olumsuz küfür,Pornografik paylaşımlar veya mesajların hepsi engellenmiştir.Olası paylaşım ve kullanımda kanıtlanması durumunda kullanıcıların uyarılmamaksızın halkaa.com 'dan süresiz olarak uzaklaştırılacaklardır.

Reklamlarınızı burada verebilme imkanınıza sahipsiniz. Kullanıcıların reklamları görmek istememeleri halinde otomatik olarak profile reklamlar görünmemektedir.

Güvenlik olarak son derece titizlikle çalışan ekiplerimiz Kod Teknoloji yazılım firması E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ olup gerekli tüm işlemleri ve güvenliği sağlamaktadır.

Halkaa.com, Türkiye’ye özel ve yerel bazda sosyal paylaşım ve iletişim imkanı sağlar. Tamamen Türkiye’ye özel bir Sosyal Paylaşım ve Etkileşim ağı olan Halkaa.com, Türkiye’deki internet kullanıcılarının yerel ihtiyaçlarına cevap veren bir platformdur. Kullanıcılar, kişisel sayfalarını ve duvarlarını kullanarak platformun gelişmiş sosyal paylaşım özelliklerinden faydalanır, arkadaşları ile haberleşir, mekan, işletme ve etkinlikler ile ilgili görüş ve yorumlarını paylaşarak etkileşim sağlarlar.

Sosyal İlanlar: Farklı kategori başlıkları altında satmak, paylaşmak veya kiralamak istediklerinizi ya da hizmetlerinizi Türkiye'nin sosyal paylaşım platformunda duyurarak sosyal etkileşimin gücünden faydalanabilirsiniz!

Anketler: Gündemdeki konular hakkında fikirlerinizi ya da görüşlerinizi anketlere katılarak belirtebilir, arzu ederseniz düşüncelerinizi ve yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz!

Etkinlikler: Çevrenizdeki etkinliklerden haberdar olmak, ilgili görüş ve yorumları okuyarak fikir sahibi olmak ister misiniz? HALKAA.COM üzerinde ister yeni bir etkinlik paylaşın, ister çevrenizde olan ilginizi çeken etkinlikleri takip edin!

Sayfalar: HALKAA.COM üzerinde ilginizi çeken her türlü konu hakkında sayfaları takip edebilir, hoşunuza giden içerikleri veya albümleri çevrenizle paylaşabilirsiniz!

Show More
Halkaa APK Version History
Request Halkaa UpdateRequest Update
Halkaa 1.4.2 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.4.2 (10402000) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-10-18

Signature: d74f41928601a152a1bf0b55a8e743703cb27361 Halkaa 1.4.2(10402000) apk safe verified

APK File SHA1: 8cc5bd72d31ccafe79eebf8bbaac4726743fe547

What's new: Görüntü iyileştirmeleri yapıldı. Reklam kaldırıldı.

Download APK(2.8 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App