Gyvos pazintys - Hunt me icon

Gyvos pazintys - Hunt me APK

57 votes, 3.2/5

The description of Gyvos pazintys - Hunt me

Nedrįsti užkalbinti Tau patinkančios merginos ar vaikino? O gal Tau jau atsibodo spėlioti, ar klube patikusi mergina yra vieniša, ar įsipareigojusi? Šiuolaikiniams žmonėms pristatoma mobilioji programėlė „Hunt me“ – „Sumedžiok mane“, kuri pažintims suteikė naują prasmę. Ši programėlė skirta tam, kad pirmasis pažinties etapas vyktų sklandžiai ir garantuotai sėkmingai.

Savo išmaniajame telefone įdiegę programėlę tarsi prisijungiate prie gyvų pažinčių tinklo, todėl galite pamatyti visus 500 metrų atstumu aplink Jus esančius ir susipažinti norinčius žmones.

Eidami mieste Jūs sutinkate daugybę žmonių, o gal yra tokių, kuriuos sutinkate nuolat? Žemėlapyje galite stebėti sutiktus žmones, matyti kurioje vietoje, kada ir kiek kartų buvote juos sutikęs. Kažkas Jums krito į akį? Pasiūlykite šiam žmogui tapti jūsų draugu ar parašykite žinutę ir mėgaukitės gyvų pažinčių patirtimi!

Savo anketoje galite nurodyti ne tik kontaktinius duomenis, bet ir Facebook anketą, kurioje Jumis besidomintis žmogus galės apie Jus sužinoti dar daugiau.

Bet kuriuo metu galite paskelbti apie tai, ko šiuo metu ieškote. Galbūt šiandien norite smagiai praleisti vakarą, gal ieškote kompanijos savaitgaliui, o gal Jus tiesiog domina smagus pasišnekučiavimas prie vyno taurės? Anketoje galite paskelbti savo būseną ir Jūsų mintimis susidomėję žmonės patys parašys Jums žinutę. Taip pat galite matyti, kas peržiūri Jūsų anketą – vadinasi Jus pastebi.

„Hunt me“ gali ne tik padėti surasti kompaniją vakarui, bet ir išspręsti kitus kilusius klausimus. Ieškote, kas Jums padės atlikti studijų darbą? Pasiskelbkite apie tai savo būsenoje ir būnant universitete mokslo draugai tai matys, tad greičiau atsiras žmogus, galintis Jums padėti.

Daugelis žmonių teigia, jog dažniausiai pažintys prasiplečia susipažįstant su draugų draugais, giminėmis ir pažįstamais. Tačiau ne tik giminės ir draugai gali padėti susipažinti. Pažinčių erdvę bet kuriuo metu galima perkelti ten, kur šiuo metu esi pats. Tai ir yra modernios visuomenės išradimas. Pažintys gali įvykti bet kurioje pačioje netikėčiausioje vietoje, tereikia suteikti tam šansą.

Programėlė yra puikus pagalbininkas mezgant pažintis klube, kavinėje, universitete ar tiesiog gatvėje. Bet kokioje vietoje, kur yra daug žmonių, galite rasti tai, ko ieškote, o Jūsų ieškantys ras Jus.

Pamirškite drovumą ir baimę, prisijunkite prie gyvų pažinčių ir papildykite sėkmingų pažinčių sąrašą!

--
Ieskok kuris draugas yra netoliese. Naujos pazintys ten kur esi tu, kartą užsimezgęs flirtas pakuždės Jums, kad Jūs galite būti darni pora.

Show More
Gyvos pazintys - Hunt me APK Version History
Request Gyvos pazintys - Hunt me UpdateRequest Update
Gyvos pazintys - Hunt me 1.6 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.6 (8) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-09-17

Signature: 0b8330c29e0f36a1b67ad5bd900b1ecc94ac176c Gyvos pazintys - Hunt me 1.6(8) apk safe verified

APK File SHA1: 96442c28022d4252fc5a338f8a8544b4425b8304

What's new: Atnaujintas vartotojo profilis. Atnaujintos žinučių ir pakvietimų More...

Download APK(1.5 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App